Calvin Klein Parfüm Fiyatları - saglikdas.com

Calvin Klein Parfüm Fiyatları

Calvin Klein Parfüm Fiyatları
1 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.337 kez okundu.

Calvin Klein Parfüm Fiyatları ve İsimleri

Sizlere vereceğimiz bilgiler aracılığı ile Calvin Klein parfüm fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. En çok tercih edilen parfüm markaları arasında yer alan Calvin Klein çiçek notaları ile cildinizde hayat buluyor. Ferah bir cilde sahip olmak isteyenlerin vazgeçilmezi olan Calvin Klein marjinal koku esansları aracılığı ile tüm farklılığını gözler önüne seriyor.

Rahatlatıcı notaları ile cilde eşsiz bir dokunuş veren Calvin Klein Euphoria Blossom sahip olduğu çiçek özleri ile cildi tazeleyerek canlanmasını sağlıyor. Calvin Klein parfüm fiyatları ;Şehvetli kokuların tek adresi olan Calvin Klein Euphoria Blossom 160 TL fiyat aralığı ile kalitesini ön plana çıkarıyor. Sizlerde özel günlerin vazgeçilmez esasına sahip Calvin Klein Euphoria Blossom ile tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Calvin Klein Parfüm Fiyatları ve Çeşitleri

140 TL fiyatına sahip Calvin Klein Sheer Beauty Edt ise doğallığı ön plana çıkararak kullanıcıya enerji veriyor. Turunçgil özlerinden oluşan Calvin Klein Sheer Beauty Edt yeşil akorlar aracılığı ile cilde tazelik veriyor. Günlük kullanımının vazgeçilmezi olacak Calvin Klein Beauty Edt modern kadınların bir numaralı tercihi arasında yer almaktadır.

Günlük kullanım için biçilmiş kaftan olacak Calvin Klein Euphoria Forbidden kendine güveni sonsuz olan bayanların vazgeçilmezi olacak. Yasemin, kaşmir odunu, paçuli absolütü ve mandorin notaları ile hayat bulan Calvin Klein Euphoria Forbidden yasaklı kokusu ile tüm herkesi cezp edecek. 210 TL fiyata sahip Calvin Klein Euphoria Forbidden ile sizlerde cildinizi ferahlatarak canlı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git