Canlandırıcı Maskeler - saglikdas.com

Canlandırıcı Maskeler

Canlandırıcı Maskeler
1 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.269 kez okundu.

Canlandırıcı Maskeler ile Cilt Güzelliği

Kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız canlandırıcı maskeler cilt tipinizin kusursuz bir hal almasını sağlamaktadır. Tüm kimyasal madde kullanımını geride bırakarak organik ürün kullanımını destekleyen canlandırıcı maskeler sahip olduğu vitaminler ve mineraller aracılığı ile cildin yenilenmesini sağlamaktadır. Ciltte onarım sürecini de başlatan canlandırıcı maskeler sağlıklı bir görünüm elde etmek isteyenler için biçilmiş bir kaftan olacak.

Canlandırıcı Maskeler ve Çeşitleri

Canlandırıcı Portakal Maskesi Tarif ve Hazırlanışı

  • Portakal posası (1 adet)
  • 1 yemek kaşığı yulaf ezmesi
  • 1 çay kaşığı bal

Canlandırıcı portakal maskesi için öncelikle portakal posasının içerisine 1 yemek kaşığı yulaf ezmesi eklenerek karıştırılır. Bu işlem sonrasında karışımın içerisine 1 çay kaşığı bal ilave edilir ve problemli bölgeye ince tabaka halinde sürülür. Yaklaşık 20 dakika sonrasında maske ılık su aracılığı ile yıkanır.

Nane Maskesi Tarif ve Hazırlanışı

  • Salatalık (yarım adet)
  • Su (1 bardak su)
  • Nane (1 tutam)

Nane maskesi yapımı için öncelikle salatalıkları blender aracılığı ile püre haline getirin. Bu uygulama sonrasında salatalık püresinin içerisine taze nane ve bir bardak su ekleyerek karıştırın. Hazırladığınız karışımı cilde ince bir tabaka halinde sürerek masaj aracılığı ile destekleyin. 30 dakika bekleme süresinin ardından cildinizi ılık su aracılığı ile durulayabilirsiniz. Maske kullanımı sonrasında cildinizin yumuşayarak canlı bir görünüme kavuştuğunu göreceksiniz. Sizlerde, kusursuz görünümün ilk adresi olan canlandırıcı maskelerden cildinize uygun olanı seçerek uygulamaya alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git