Capilex Tüy Azaltıcı - saglikdas.com

Capilex Tüy Azaltıcı

Capilex Tüy Azaltıcı
1 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.838 kez okundu.

Capilex Tüy Azaltıcı Önemi

Krem, jel ve sprey losyon gibi çeşitli formlarda ürünlere sahip olan Capilex tüy azaltıcı kullanacağınız bölgeye göre seçeceğiniz çeşitliliğe sahip. Tüy azaltıcı ürünler epilasyon yöntemlerinden farklı olarak uygulanacak bölgeye önceden tüyler alınarak kullanılmasıdır.

Capilex tüy azaltıcı ürünlerinin kullanımı ve özellikleri hakkındaki detaylı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Capilex Tüy Azaltıcı Hakkında Bilgiler

Capilex tüy azaltıcı kremleri kadınların kullanabileceği gibi erkekler de gönül rahatlığıyla kullanabilir. Sürekli kullanılması neticesinde tüylerin uzama süresinin geciktiği ve çıkacak tüylerin inceldiği ve seyreldiği belirtilmiştir. Etkin bir şekilde sonuç alabilmek için Capilex tüy azaltıcı 6 ay boyunca düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. Ayrıca içerdiği bitkisel bileşenler ile cildinizi nemlendirmede etkilidir.

Capilex tüy azaltıcı jeller diğer tüy azaltıcılardan farklı olarak aromaterapik bir özelliğe sahiptir. İçerdiği bu özellik sayesinde tüylerin belirgin derecede azalmasına yardım ederek tüylerin yavaş yavaş yok olmasında etkilidir. Yüz ve bikini bölgesi gibi hassas noktalarınız da kullanımı uygundur. Jel formundan olduğu için pratik bir kullanım sağlar ve cilt tarafından hızla emilir. Ekonomik oluşu ve ayrıca içerdiği doğal özler sayesinde cilt bakımı yapması da ürünün diğer avantajlarındandır.

Capilex sprey losyon vücudun geniş bölgelerinde kolaylıkla kullanılması açısından üretilmiştir. Pratik  sprey mekanizması sayesinde uygulayacağınız bölgeye rahatlıkla sürebilirsiniz. Sprey losyon cilde hızlı etki eder ve ölü hücreleri yenileyerek rahatlatıcı bir etki sağlama bakımından faydalıdır. Ayrıca ölü hücrelerden arındırdığı için cildinizi ipeksi bir görünüme kavuşturmada etkilidir. İçerdiği aromaterapik özelliği sayesinde vücudunuzu rahatlatarak strese karşı faydalıdır.

Capilex Tüy Azaltıcının Kullanımı

  • İstenmeyen tüyler jilet haricinde herhangi bir epilasyon çeşidi ile kökten alınır.
  • Capilax jel veya krem alınmış kökten tüy bölgelerine masaj yapılarak yedirilir.
  • Her gün akşam ve sabah olmak üzere tüyler tekrar çıkana kadar bu işlem tekrar edilir.
  • Capilex ürünlerini kullandıktan sonra ürünleri cildinizden arındırmanız gerekmez.
  • Capilex krem ve losyon yoğun nemlendirici özelliğe sahip olduğundan cidinizi ayrıca nemlendirmenize gerek yoktur.
  • Ürünler cildinizde herhangi bir reaksiyona yol açmayacaktır.
  • Capilex tüy azaltıcı ürünlerini kullandıktan sonra güneşe çıkmanız herhangi bir sorun teşkil etmez.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git