Chanel 2013 Oje Renkleri - saglikdas.com

Chanel 2013 Oje Renkleri

Chanel 2013 Oje Renkleri
2 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.262 kez okundu.

Chanel 2013 Oje Renkleri?

2013 senesinde hem parlak hem de mat renkleriyle ojeler cıvıl cıvıl. Önceleri oje denildiğinde yalnızca kırmızı renk akla gelirken artık chanel 2013 oje renkleri nde,  kullanıcılarına yüzlerce seçenek sunuyor. Genç ya da orta yaşlı hangi gruptan olursa olsun, zevklerine uygun her tonda rengi chanel 2013 oje renkleri ‘nde bulmaları mümkün.Zevkiniz, tercihiniz doğrultusunda yüzlerce seçenek arasından uygun ürünü bulmak için seçim yapmanız belki zor olacaktır ama biz size alışmış olduklarınızın dışında başka tonlar denemenizi öneriyoruz.

Chanel 2013 Oje Renkleri ve Görünümü

Chanel marka ojelerin en çok beğenilenlerini sizin için derledik;

Chanel Le Vernis 589, Mysterious Chanel Vernis 591 ve 601 gibi harika renklerle karşımızda. Chanelin ürettiği en beğenilen rengi Elixir, diğer ürettiği renklerin biraz dışında değişmiş olarak karşımıza çıkıyor. Tırnaklarında ille de kırmızı diyenler için gül tomurcuklarını andıran bu renk kırmızı sevenler için harika bir seçim olacak. Bu sayede kırmızı tutkusunu terk edemeyenler artık tercihini Chanel’in Elixir renginden yana yapabilirler.

Önemli gece ve davetlerde, kıyafetler ve saç şekli kadar artık ojelerde dikkat çekiyor. Ojelerin renklerinin en gözdesi ise turuncu. Turuncu açık, koyu, parlak birçok farklı tonu olan channel markası ayrıca daha kahverengiye, kırmızıya ve sarıya çalan koyu turuncular bu sezon en gözde olan renklar olacak.

2013’ün en aranan serileri arasında mat ojelerde yer alıyor. Özellikle kırmızı ve beyaz gibi renklerin mat versiyonları. Özellikle parlatıcı görevi de yapan altın ve gümüş renkler ile gold bronz renkleri partiler ve gece davetleri için rahatlıkla kullanabilirsiniz

Turuncu Renk En Favori

Ödül törenlerinden önemli davetlere artık saç ve makyaj kadar oje renkleri de konuşuluyor. 2013 ojerenklerinin en trendi ise turuncu… Turuncunun açık, koyu, parlak birçok farklı tonu var. Ayrıca daha kahverengiye,kırmızıya ve sarıya çalan koyu turuncular bu sezon çok revaçta olacak. Ekru ve ten rengi ojelerin yanında, baharayakışan pembe ve turkuazları ya da daha iddialı laciverti de seçebilirsiniz.

Mat Ojeler

2013’ün en çok talep görecek serileri arasında mat ojelerde yer alıyor. Özellikle kırmızı ve beyaz gibi klasikrenklerin mat versiyonları hayli ilginç bir kullanım oluşturuyor. Mat ojelerin popülaritesi artarken parlak ve yıldızlıojelerin etkisi de hala azalmış değil. Özellikle parlatıcı görevi de yapan altın ve gümüş renkleri, gold bronzseçenekleri partiler ve gece davetleri için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kahverengi ve gri ojelerin özellikle koyutonlarını bu bahar ve yaz yine tercih edebilirsiniz ancak bu sezon mutlaka mavi, yeşil ve sarı gibi dikkat çekici canlırenklerin hemen her tonuyla kendinizi gökkuşağından fırlamış gibi hissetmeyi ve eğlen

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git