Çikolata Kokulu Erkek Parfüm Markaları - saglikdas.com

Çikolata Kokulu Erkek Parfüm Markaları

Çikolata Kokulu Erkek Parfüm Markaları
15 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 4.458 kez okundu.

Çikolata Kokulu Erkek Parfüm Markaları?

Erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen, bu parfümlerin özelliği daha kalıcı olmaları ve güzel kokmalarıdır. Bu parfümler erkekler tarafından çok tercih ve tavsiye edilmektedir. Sizler için bu parfüm markalarını ve fiyatlarını araştırdık.

Çikolata Kokulu Erkek Parfüm Markaları ve Çeşitleri

( AC Class CHC Çikolatalı Erkek Parfümü )

Bu parfüm hem erkekler, hem de bayanlar tarafından çokça tercih edilmektedir. Fiyatı ile de her bütçeye uygundur.

AC Class CHC Çikolatalı Parfüm Fiyatı: 19 TL

( Axe Dark Temptation Çikolatalı Parfüm )

Çikolata kokusunu seven erkekler için, son derece uygun olan bu parfüm, kalıcı ve etkili kokusu ile sizleri büyüleyecektir. Ayrıca bu koku sayesinde diğer erkeklerden 1 adım önde olacak ve çikolata keyfini bu parfüm ile süreceksiniz.

Axe Dark Temptation Çikolatalı Parfüm Fiyatı: 35 TL

( Rochas Man )

Bu parfümü teninize ilk sıktığınızda, vanilya kokularını hissedecek ve daha sonra çikolatanın eşsiz kokusuyla, adeta büyüleneceksiniz. Kalıcı kokusuyla vazgeçilmeziniz olacaktır.

Rochas Man Parfüm Fiyatı: 95 TL

( NSXN Çikolatalı Erkek Parfümü )

Çikolata kokusunu doruklarda yaşayacağınız bu parfüm, kalıcı etkisiyle de göz dolduruyor. Güzel kokusu kadar, aynı zamanda etkileyici olan bu parfümün fiyatı da oldukça uygun.

NSXN Çikolatalı Erkek Parfümü Fiyatı: 11 TL

( Montale – Chocolate Greedy )

Vanilya ve çikolatanın birleşiminden oluşan bu koku sayesinde, karşı cinsin adeta başını döndüreceksiniz. Parfümde kalıcılık ve kalite arayanlar için, diğer kokuları geride bırakan bu parfüm, gözdeniz durumuna gelecektir.

Montale – Chocolate Greedy Fiyatı: 330 TL

( Givenchy Pi Çikolatalı Parfüm )

Givenchy Pi nin içeriğinde yer alan maddeler sayesinde, gün boyu güzel kokacak ve çikolatanın eşsiz kokusunu, teninizde hissedeceksiniz. Kokuda kalite arayanlar için ideal bir parfüm olan Givenchy Pi, standartların çok üzerinde bir kokuya sahiptir. Üstelik güzel görünümü ile de vazgeçilmeziniz olacaktır.

Givenchy Pi Fiyatı: 123 TL

Bu parfümler sayesinde, gün boyu kalıcı bir kokuya sahip olacak, bayanların başını döndüreceksiniz. Güzel kokunun ve kalitenin birleştiği bu parfümler sayesinde, diğer parfümleri geride bırakacaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git