Çikolata Kokulu Parfümler - saglikdas.com

Çikolata Kokulu Parfümler

Çikolata Kokulu Parfümler
8 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.930 kez okundu.

Çikolata Kokulu Parfümler

Çikolata kokulu parfümler piyasada oldukça fazla bir şekilde üretilmeye başlamış olup yine aynı şekilde oldukça fazla miktarda talep görmektedir. Özellikle kadınlar için çikolatanın yeri ayrıdır. Bu nedenle çikolata kokulu parfümlerin tercih edilmesi genellikle kadınlar arasında yaygındır. Çikolata kokulu parfümler kalıcı oldukları gibi toplum içerisinde kendisini ayırt eden baskın bir kokudur.

Piyasadaki çikolata kokulu parfüm markaları

Aquolina Chocolovers

Çikolatanın ağızda bıraktığı o enfes tadı burun üzerinde de bırakmayı amaçlayan Aquolina Chocolovers, tüm gün boyunca etkili bir kokuya sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu parfüm uçucu yağlarla birlikte beslenerek üretilmiş olup kullanıcılarına kalıcılık yönünden oldukça başarılı bir koku sunmaktadır. Bu ürünün piyasa satış fiyatı 85 Türk lirası olarak belirlenmiştir.

Bulgari BLV Notte Pour

Çikolata aromasının baskın bir şekilde kullanılmasıyla üretilen bu parfüm içerisinde sakin ve çekici kokuları da barındırmaktadır. Bu parfüm bir bakımdan etkileyici bir duruşa sahip olmanızı sağlayacak diğer yandan da çikolatanın verdiği tatlı ifade ile kendinizi daha dikkat çekici ve canlı hissetmenizi sağlayacaktır. Hem kadınlar hem de erkekler için üretilen bu çikolata esanslı parfüm ile bir çift olarak da bütünlük içerisinde olmanız mümkün hale gelecektir. Siz ve partneriniz için uyumlu çikolata kokusunu barındıran bu parfümü denemeniz son derece uygun olacaktır. Bu ürünün piyasa fiyatı kadınlar için 135 Türk lirası, erkekler için ise 147 lira olarak belirlenmiştir.

Escada Collection Çikolata Kokulu Parfüm

Escada Collection çikolata aroması ile yeni bir parfüm üretmiştir. Eşsiz çikolata esansı ile toplumda birden fark edilmenizi sağlayacak bu parfüm kendinize güven duymanızı sağlayacaktır. Bu ürünün piyasa satış fiyatı 120 Türk lirası olarak belirlenmiştir.

Naomi Campbell Eau De Toilette Parfüm

Modern çalışan şehir kadınlarının kokusu olarak tanımlanan Naomi Campbell Eau De Toilette Parfüm kadınsılığı ön plana çıkaran parfümlerin başında gelmektedir. Çikolata kokusu ile gece ve gündüz boyunca etkili olunabilmektedir.

Lolita Lempicka Eau De Parfum Spray

Bulunduğunuz her ortamda kokunuzla akıllarda kalmak istiyorsanız Lolita Lempicka tam sizin için üretilmiş bir parfümdür. Ürünün fiyatı 160 TL’dir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git