Cilde Işıltı Veren Ürünler - saglikdas.com

Cilde Işıltı Veren Ürünler

Cilde Işıltı Veren Ürünler
2 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 2.315 kez okundu.

Cilde Işıltı Veren Ürünler ve Markaları?

Cilde ışıltı veren ürünler cildinizin ışık saçmasını sağlayan, sizi enerjik gösteren ve gün boyunca sağlıklı bir görünüm elde etmenizi sağlayan ürünlerdir. Eğer siz de ünlü mankenler gibi bu muhteşem ışıltıyı elde etmek istiyorsanız piyasadaki en kaliteli ürünleri araştırın. Ayrıca, parlayan bir cilde doğal yollardan sahip olmak için yapmanız gerekenler havuç yemek ve bol bol su tüketmektir. Kaliteli cilt kremleri, losyonlar ve makyaj malzemelerini kullanarak, gün boyunca cildinizin daha ışıltılı görünmesini sağlayabilirsiniz. Cilde ışıltı veren ürünler arasında en iyilerini sizler için derledik. Aşağıda en iyi ışıltı veren ürünleri bulabilirsiniz.

Cilde Işıltı Veren Ürünler ve Faydaları

  • Oil of Olay Multi Radiance (Canlılık veren losyon)

Oil of Olay’ı artık Türkiye’de bulunan ve ücreti oldukça ekonomik olan bir ürün olarak sizlere sunuyoruz. Bu ürün cilt nemlendiricisi olarak kullanılıyor. Cildinizin nemlenmesini sağlamasının yanı sıra içinde bulunan tanecikler cildinize son derece kaliteli bir parlaklık veriyor. Yüzünüze sürüldüğünde doğal bir ışıltı veren bu ürün makyajın altına uygulandığında muhteşem bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Ayrıca bu ürün cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyor.

  • Giorgio Armani Fluid Sheer (Likit parlatıcı)

Cilde uyguladığınız an itibariyle ipeksi bir örtünün cildinizi sardığınızı hissetmenizi sağlayan bu parlatıcı 10 farklı renk tonuna sahiptir. Sadece parlatıcı sürüldüğünde de çok hoş bir görünümlü tene sahip olabilirsiniz. Ayrıca, fondöten ile karıştırırsanız veya nemlendiriciler ile beraber kullanırsanız çok daha estetik yüz hatlarına ve elmacık kemiklerine sahip olmanızı sağlıyor. Bu ürünün en iyi tarafı ise hafif ve yağsız bir kıvama sahip olmasıdır.

  • Clinique up-lighting (Işık veren sıvı aydınlatıcı)

Cilde ışıltı veren bu ürün hem bronzlaşmanıza yardımcı oluyor hem de cildinizde harika tonlar yaratıyor. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan bu ürünü çantanızdan eksik etmek istemeyeceksiniz. Hem yağsız, hem de her cilde uygulanabilir olması da bu ürünün en avantaj verici özelliklerinden sayılıyor.

  • Benefit High Beam (Işıltı veren cilt parlatıcısı)

Bu ürün genç bir cilde sahip olmak istiyorsanız tam size göre. Fırçası ile oje sürerkenki kolaylığı sağlayan bu ürünü, cildinize çarpı şeklinde sürüp pamuk ya da parmaklarınız ile aşağı ve yukarı doğru yayarak kullanabilirsiniz.

  • Bobby Brown Brick (ışıltı veren kompakt pudra)

Dikkatleri üstüne çekmek isteyenler için harika bir ürün. Bronz ve pembemsi tonları bulunan bu etkileyici ürünü kaşlarınızın altına veya yanak bölgesine sürerek harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git