Cildi Güzelleştiren İçecekler - saglikdas.com

Cildi Güzelleştiren İçecekler

Cildi Güzelleştiren İçecekler
3 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.483 kez okundu.

Cildi Güzelleştiren İçecekler ve Önemi

Cilt güzelliğiniz için her gün bir bardak hazırladığınız içecekler güzelliğinize güzellik katacaktır. Dışarıdan güzelliğinize güzellik katmak kalıcı bir çözüm değildir. Bu sadece geçici bir çözümdür. Cildinize gerçek ve kalıcı bir güzellik katmak istiyorsanız o zaman güzelliğinize içerden takviye yapmanız gerekecektir. Biz sizin güzelliğinize içten güzellik katmanız için burada olduğumuzdan size cildi güzelleştiren içecekler hakkında ufak bazı yararlı bilgiler vermek istiyoruz.

Cildi Güzelleştiren İçecekler ve Tarifleri

1- 2 veya 3 tutam kadar taze maydanoz veya dereotu, 150 gram civarında domates suyu ve bir tatlı kaşığı ayçiçeği yağı. Bunları karıştırın ve içecek kıvamına getirin. Bu içecek size E ve C vitaminlerini sunmaktadır. Sağlık açısından son derece faydalıdır. C vitamini sizi kış aylarında hastalıklara karşı koruyacaktır.

2-125 gram çilek, bir tatlı kaşığı badem yağı ve 100 ile 150 ml arasında taze sıkılmış portakal suyu. Bunları bir arada karıştırıp kendinize mükemmel bir içecek hazırlayın. Hazırladığınız bu içeceğin içinde bol miktarda C ve E vitamini bulunmaktadır.

3-100 gram taze sıkılmış havuç suyu, 100 gram taze sıkılmış elma suyu, az miktarda zencefil bitkisi, 1 yemek kaşığı kadar ezilmiş ay çekirdeğini derin bir kapta blender dan çekiniz. İçecek kıvamına getirdiğiniz karışımı afiyetle içebilirsiniz. Bu mükemmel ve sağlıklı doğal ev içeceğinde A, E ve C vitaminleri zengin miktarda bulunmaktadır.

4-125 gram mango meyvesini püre haline getirin. Bunun içine 125 gram taze sıkılmış greyfurt suyunu, 1 yemek kaşığı kıyılmış limon otunu veya maydanozu atarak iyice karıştırınız. İçecek kıvama gelen karışımı rahatlıkla içebilirsiniz. Bu yaptığınız karışım A ve C vitamini açısından oldukça zengin bir içecektir.

5- 250 gram salatalığı mikser ile püre haline getirin. İçine 1 diş sarımsak, 1 tutam dereotu, 125 gram yoğurt, bir tatlı kaşığı zeytinyağı veya badem yağı ekleyerek karıştırın. Sarımsak kuvvetli bir antiseptik maddedir. Bu içecek ile vücudumuza A,C ve E vitaminleri girecektir.

Yukarıda size bahsettiğimiz içecek tarifleri cildi güzelleştiren içeceklerdir. Bu içecekler sadece cildi güzelleştirmekle kalmıyor aynı zamanda vücudumuza da enerji vererek bizi hastalıklardan koruyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git