Cilt Beyazlatıcı Kremler - saglikdas.com

Cilt Beyazlatıcı Kremler

Cilt Beyazlatıcı Kremler
6 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 2.682 kez okundu.

Cilt Beyazlatıcı Kremler Nelerdir?

Daha canlı ve daha beyaz bir yüze cilt beyazlatıcı kremler kullanarak sahip olabilirsiniz. Ciltlerinin rengini beyaz görmek isteyen bayanlar olabilir. Bu sebeple kullanılan cilt beyazlatıcı kremler eğer doğru seçim yapılırsa cildi beyazlatır. Ancak yanlış seçilen ucuza kaçılan ürünler cildi beyazlatmaz, aksine leke bırakabilir. Aşağıda sizler için seçilen en iyi cilt beyazlatan kremler ve fiyatları verilmiştir.Cilt beyazlatıcı kremlerden Cilt beyazlatmada oldukça sağlıklı ve etkili bir krem fair and lovely adlı kremdir. Bu krem sayesinde cilt gün geçtikçe istenilen beyazlığa ulaşır ve aynı zamanda ciltte tahrip ile karşılaşılmaz. Bu cilt beyazlatıcı kremin fiyatı kırk ile kırk beş Türk Lirası arasındadır. Cildi hızlı beyazlatma özelliğine sahip olan herbaderm kremle cilt beyazlatma konusunda sabırsız olan bayanlar kısa sürede bu krem sayesinde ciltlerindeki beyazlamayı görebilirler.

Cilt Beyazlatıcı Kremler ve Faydaları

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez temiz cilde uygulamak gerekir.  Bu cilt beyazlatıcı kremin fiyatı yirmi ile yirmi iki Türk Lirası arasında değişmektedir.Procsın cilt beyazlaştırıcı krem ise kullanıldığı süre içerisinde cildi doğal bir şekilde beyazlaştırmaktadır. Bu ürün özellikle çok koyu tenli ve esmer bayanların tercih ettiği ürünler arasındadır. Bu krem cildi tek renge getirir ve beyazlık sağlar. Bu kremin fiyatı ise doksan ile yüz Türk Lirası arasındadır.Herbal Mix cilt beyazlaması için kullanılabilecek bir salyangoz kremidir. Krem cilt rengini açmakla birlikte lekelerin de kaybolmasını sağlamaktadır. Bu iki özelliğe sahip olmasına rağmen uygun fiyatlı bir üründür. Herbal mix kremi yirmi iki ile yirmi beş Türk Lirası arasında değişen ve en çok satılan beyazlatıcı kremlerden biridir.

Arnavutlara özel olan aklık kremi cildin güzel şekilde beyazlaşmasını sağlamaktadır. Arnavut kadınları güzelliklerini bu kremlere borçludur. Bu krem bazı internet sitelerinde satılabilmekte iken, fiyatları sitlere göre değişiklik gösterir. Ancak genel olarak elli ile altmış Türk Lirası arasında bir fiyattadır.Çiller için kullanılan bir krem olan fazıl çil kremini cilt beyazlatma amacı için kullanan birçok bayan olmaktadır. Bu kremin fiyatı da on yedi ile yirmi Türk Lirası arası fiyatlar ile satılmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git