Cilt Beyazlatma Ürünleri - saglikdas.com

Cilt Beyazlatma Ürünleri

Cilt Beyazlatma Ürünleri
14 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.687 kez okundu.

Cilt Beyazlatma Ürünleri ve Özellikleri

İnsanlar çeşitli estetik kaygılarla ciltlerinin daha beyaz görünmesini tercih edebilmektedir. Bu gibi durumlarda ise insanlar cilt beyazlatıcı etkisi olan krem ve losyon tarzı ürünlere yönelmektedir. Bu yazıda sizlere cilt beyazlatma ürünleri hakkında bir takım bilgiler verilecektir. Ayrıca bu ürünlerin özelliklerini tanıtarak cilt yapınıza en uygun olan ürünü seçmenize yardımcı olunacaktır.

Beyaz bir cilde sahip olmak estetik açıdan çekice gelebilmektedir. Daha parlak ve narin bir cilt bayanlar için tercih edile gelmiştir. Cilt beyazlatma işlemi doğal bir takım ürünlerle yapılabileceği gibi piyasada rahatlıkla bulabileceğiniz kozmetik ürünlerle de uygulanabilir. Tercih sizlere kalmıştır.

Cilt Beyazlatma Ürünleri

  • Super Skin Whitener: Cildinizin üzerinde beyazlaştırma üzerine oldukça güçlü etkileri olan bir kremdir. Prensip olarak cilt üzerinde biriken ölü derinin yapısına müdahale ederek beyazlatır. Ve böylece daha beyaz ve pürüzsüz bir deriye sahip olursunuz. Estetik açıdan istenilen derecede beyazlığı bu ürün vasıtasıyla elde edebilmek mümkün.
  • Gutto Whitening Cilt Beyazlatıcı Krem: Teninizin yumuşacık ve pürüzsüz bir hal almasını sağlar. Cildin beyazlatılmasında oldukça etkin bir üründür. Bununla birlikte cilt lekelerinin giderilmesine de yardımcı olur.
  • Arap Kızı Kremi: Bu krem sadece cildinizi birkaç ton açarak size dilediğiniz cilt rengini sağlamaz. Ayrıca akne izleri ya da çiller gibi etmenlerden dolayı bölge bölge farklılaşan cilt renginizi de düzene sokar. Böylece daha güzel ve tek renk bir görünüm kazanırsınız.
  • Starwhite Cilt Beyazlatma Kremi: Günde bir kere bu kremi cildinize sürerek istediğiniz etkiyi sağlamak mümkün. Starwhite cilt beyazlatma kremi ile cildinizdeki kararmalar giderilir ve daha beyaz bir görünüm elde edersiniz. Bu kremin içinde bulunan: laktik asit, meyan kökü, salisilik asit, aloe vera özü sayesinde cildiniz sadece beyazlamakla kalmaz, derinlemesine beslenerek de sağlığına kavuşmuş olur. Özellikle içinde bulunan bu maddeler leke giderici etkiye sahiptir.
  •  Artistry Time Defiance Cildi Aydınlatıcı Öz: Sadece 2 hafta içerisinde verimli sonuç alabileceğiniz bu krem cildinizin eskisinden daha aydınlık görülmesini sağlar. Ayrıca cildiniz sağlık da kazanır ve bu krem yaşlanmayı engelleyici etkiye de sahiptir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git