Cilt Lekeleri İçin Krem - saglikdas.com

Cilt Lekeleri İçin Krem

Cilt Lekeleri İçin Krem
8 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 2.857 kez okundu.

Cilt Lekeleri İçin Kremlerin Faydaları

Cilt lekeleri cilt yüzeyinde renk tonu dengesini bozan, kötü görüntü veren ve bayanların en çok şikayetçi olduğu konulardan biridir. Leke tedavisinde kullanılan ve kendini bu konuda ispatlamış cilt lekeleri için krem markalarını sizler için hazırladık.

Cilt Lekeleri İçin Krem Çeşitleri

Clinique Even Better Leke Kremi

Cilt lekelerinin 4. Haftadan itibaren açılmasını sağlarken Spf20 koruma özelliği ile cildinizi güneşe karşı korur ve nem kazandırarak cilt yenilenmesini sağlar.

Tretin Leke Kremi

Eczanelerde satılan ve lekeleri soyarak yok etmeye yönelik bir kremdir. Uzun süre kullanıldığında lekeleri yok eder. Kullanımı boyunca güneşten korunulmalıdır.

Noviderm Melanex Trio Kahverengi Cilt Lekelerine Karşı Bakım Kremi

Cildin yeniden inşa edilmesini sağlayan krem cilde aydınlık bir görünüm kazandırır. Hamilelik, yaşlanma ve güneş lekelerine karşı etkilidir. Antioksidan özelliği sayesinde cildin tekrar lekelenmesini önler. 4 ayda lekelerinizin yarısı yok olur. Kullanırken güneş kremi sürmeyi ihmal etmeyin.

Physicians Formula Leke Düzeltici Krem

Güneş, yaşlılık ve koyu lekeleri gidermede etkilidir. Renk farklılıklarını gidererek cildinizin tek ton olmasına olanak sağlar. Spf15 özelliği sayesinde güneşten korur.

Drula Leke Kremi

Bu krem lekelere karşı etkili olduğu gibi ince kırışıklıkları da giderir. Cildi nemlendirirken renk düzenini sağlar. Lekelere, kırmızılıklara, ince kırışıklıklara karşı etkili bir kremdir.

Neostrata Brightening Krem

Güneş, hamilelik, yaşlılık ve akne lekelerine karşı son derece faydalı bir kremdir. İçeriğindeki asit türevi maddeleri cilt yenilenmesini kolaylaştırır. 6 ay sonunda lekeleriniz açılır ve ayrıca Spf15 koruması vardır.

Dermaderm Bitkisel Leke Giderici Krem

İçeriğindeki bitki özleri lekere karşı son derece etkilidir. Akne, güneş, hamilelik, diz ve dirsek lekelerinde faydalıdır. 6 ay kullanımı ile lekelerinizde ciddi azalmalar görülür.

Naturaline Leke Kremi

Bitkisel maddelerden oluşan krem içeriğindeki asit bazlı yağlar ve diğer yağların etkisiyle ciltteki lekelere iyi gelir. Kullanımı boyunca güneş kremi sürmeniz önerilir.

Sinoz Leke Kremi

Sinoz leke kremi akne lekeleri ile birlikte güneş lekelerine de iyi gelir. İçeriğindeki bitki özleri ve vitaminler sayesinde cilt lekelerini iyileştirir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git