Cilt Lekelerini Yok Eden Maske - saglikdas.com

Cilt Lekelerini Yok Eden Maske

Cilt Lekelerini Yok Eden Maske
9 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 2.408 kez okundu.

Cilt Lekelerini Yok Eden Maskelerin Tarifleri

Cilt lekelerini yok etmek için, Şems Aslan’ ın hazırlamış olduğu maske ile aynı zamanda ellerinizin üzerinde oluşan kırışıklıklar ve yüzünüzde var olan çil lekeleri de yok olacaktır. Evinizde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz, cilt lekelerini yok eden maske tarifleri, ile çok para harcamadan, etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Televizyon programlarında sık sık gördüğünüz Şems Aslan, verdiği tarifler ile bayanların büyük sorunlarını yok etmeyi başarmıştır. Sizler için Şems Aslan’ ın imzasını taşıyan maske tariflerini ve bu maske tariflerinin hangi sorunlara iyi geldiğini araştırdık. Bu maskeler ile cilt lekelerinizden kurtulurken, aynı zamanda diğer sorunlarınız da çözüm bulacaktır. Bu yüzden, cilt lekelerini yok eden maske tariflerini kullanmanız tavsiye edilir.

Cilt Lekelerini Yok Eden Maske ve Tarifleri

İlk olarak vitiligo lekeleri için, etkili olan maske tarifini vereceğiz. Bu maske tarifi için gerekli olan tek şey:

 • Kavun kabukları

Vitilogo lekelerini yok eden maske için, gerekli olan kavun kabuklarını soyduktan sonra vitilogo olan bölgelerinize sürün. Vitilogodan dolayı oluşan, beyaz lekelerinizden, tamamen kurtulmak için bu kabukları her gün cildinize uygulayın. Aradan 4 – 6 ay geçtikten sonra lekelerde azalma olduğunu fark edeceksiniz.

Başka bir maske tarifi için gerekli olan malzemeler ise şu şekildedir:

 • Yarım çay bardağı limon suyu
 • Yarım çay bardağı bal
 • Yarım çay bardağı maydanoz suyu

Maydanozun suyunu sıkmak için kaynatabilirsiniz ya da elinizle suyunu çıkartabilirsiniz. Daha sonra maydanoz suyunun içine bal ve limonu da ilave edin ve karıştırın. Hazırlamış olduğunuz maskeyi, gazlı bez yardımı ile cildinize kompres yaparak uygulayın. Yüzünüze uyguladığınız maskeyi 15 – 20 dk. Kadar bekletin ve yüzünüzü yıkayın. Etkili sonuçlar elde etmek için, maske tarifini 4 – 5 günde 1 defa olmak üzere uygulayabilirsiniz.

Başka bir maske tarifinde gerekli olan malzemeler:

 • Yeteri kadar bal
 • Balkabağı çekirdeği

İlk olarak balkabağının içindeki çekirdekleri çıkartın ve güzelce ezin. Ezilen çekirdeklerin üzerine bal ilave edin ve karıştırın. Hazırladığınız maskeyi, ellerinize sürün ve 15 – 2 dk. Kadar bekletin. Haftada 1 defa uygulayabileceğiniz bu maske, ellerinizdeki kırışıklıkları ve çilleri, yok etmekte oldukça başarılıdır.

Cilt Lekelerini Yok Eden Maske Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. cansın diyor ki:

  Büyük gözeneklerım ve aknelerım vardı. Cilt ve Vucut saglıgı uzmanı Ciğdem Hnmla tanıstıktan sonra onun yardımıyla ve hazırladıgı organık maskeyle hayata gozlerımı yenıden actım dıyebılırım. Güzellıgım ıkıye katlandı. Hem de cok ekonomık geldı. Güzellık kremlerıne ve merkezlerıne bundan sonra kımse tonlarca para harcattıramaz bana..

 2. merve diyor ki:

  Doktorunuz nasil bir maske yapti benimde gozenek ve gunes lekelerim var..bana da ver noluurr..:)))))

Sayfa başına git