Cilt Ütüleme - saglikdas.com

Cilt Ütüleme

Cilt Ütüleme
12 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.388 kez okundu.

Cilt Ütüleme Nedir?

Gerçekleştireceğiniz cilt ütüleme işlemi arcılığı ile kusursuz bir cilde sahip olmanın tam zamanı. Yaşlanmanın beraberinde getirdiği sarkma ve kırışıklık problemi gün geçtikçe çoğalmaktadır. Ameliyat işleminin gerçekleşmesini gerektiren kırışıklık problemini acı çekmeden cilt ütüleme yöntemi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Günümüz uygulama teknikleri arasında en çok kullanılan cilt ütüleme tekniği tüm bayanlarda ve erkekler de kullanılmaktadır. Gerçekleştirilen cilt ütüleme uygulaması yaklaşık 60 dakikalık zaman diliminde gerçekleşmektedir. Uygulama işleminin gerçekleşme süresi genellikle kullanıcının yaş aralığına göre farklılık göstermektedir. Eğer 50 yaşındaysanız gerçekleştireceğiniz cilt ütüleme işlemi 3-4 seansta sonuç vermektedir. 30-35 yaşlarındaysanız uygulama 1 seans aracılığı ile gerçekleşebilir.

Cilt Ütüleme Nasıl Yapılır

Cilt ütüleme işlemi istenilen tüm bölgeye uygulanma imkanına sahiptir. Bu sebepten dolayı uygulanması gereken ütüleme işlemi bölgenin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Bazı cilt ütüleme işlemi 30 dakika sürerken bazı cilt ütüleme işlemleri 3 saat zaman zarfında gerçekleşmektedir. Cilt ütüleme işlemi cilde ısı vererek gerçekleştirilmektedir. Uzman hekimler aracılığı ile gerçekleştirilecek bu uygulamada verilen yüksek ısı cilt üzerindeki kolajenlerin sıkılaşmasını sağlamaktadır. Bu işlem sonrasında cilde soğutucu işlem uygulanmalıdır. Seans sonrası olumlu sonuçlar aracılığı ile gözle görülür bir fark elde edebilirsiniz. Güvenli uygulamanın tek adresi olan cilt ütüleme işlemi her ten rengine uygulanarak olumlu sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Gerçekleştireceğiniz cilt ütüleme işleminde kolajen maddesi sıkılaşır ve aynı zamanda kolajen yapısında artış gözlemlenir.

En çok tercih edilen yöntemler arasında yer alan cilt ütüleme işleminde tüm kırışıklık probleminize 6 ay gibi bir süre sonunda veda edebilirsiniz. Kusursuz güzelliği ön plana alarak gençleşmeyi destekleyen cilt ütüleme işleminde genç yaş grubu uygulamanın ilk seansında elde ettiği farkı görür. Cilt ütüleme bölgesi yüz bölgesi de dahil olmak üzere karın, basen ve kalça gölgelerine rahatlıkla uygulanabilir. Kusurları kısa zaman zarfında yok eden cilt ütüleme işleminde hassas cilde sahip olan kişilerde kızarıklık ve şişkinlik meydana gelebilir. 10 kişiden 9’unda etkili sonuçların alınmasını sağlayan mükemmel cilt ütüleme aracılığı ile kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Cilt Ütüleme Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. rasime diyor ki:

    Nerde yapuluyo detayli adres ve bilgi verirseniz çok sevinirim..tskr

    1. tatar143 diyor ki:

      Herhangi bir bilgimiz yoktur.

Sayfa başına git