Cilt Yenileyici Kremler - saglikdas.com

Cilt Yenileyici Kremler

Cilt Yenileyici Kremler
13 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.700 kez okundu.

Cilt Yenileyici Kremler ve Faydaları

Canlı, taze ve enerjik bir cilde sahip olmak için cilt yenileyici kremler kullanmak en doğrusudur. Cilt yenileyici kremler, kuru, yorgun, cansız ve mat ciltlere ışıltılı, enerjik ve zinde bir görünüm kazandırmaktadır. Yaşlanma ve yorgunluk izlerini silmeye yarayan kremler, daha genç bir cilde sahip olmaya yardımcıdırlar.

Cilt Yenileyici Kremler ve Çeşitleri

Eczanelerde ve medikallerde kolayca bulabileceğiniz kremler şunlardır:

Murad Cilt Yenileyici Krem: İçeriğinde bulunan nar özleri ile cilde enerji veren krem, hücreleri canlandırıp derinlemesine temizlik sağlamaktadır.

Oriflame Optimals Oxygen Boots Göz Kremi: Yorgunluğu en çok belli eden gözlerimizi de ihmal etmemeli, gerekli bakımı yapmalıyız. Ayrıca canlı ve enerjik gözlerin, hayata daha güzel bakmaya yardımcı olacağı unutulmamalıdır. Bu nedenle Oriflame’in göz çevresi kremi içerisinde bulunan oksijen ile daha enerjik, canlı ve ışıl ışıl gözlere sahip olmayı sağlayacaktır. 16.90 gibi cazip bir fiyata sahip olan kreme tüm eczanelerden ulaşabilirsiniz.

Nuxe Creeme Fraiche De Beaute Krem: İçerisinde bitkisel sütler ve nemlendiriciler bulunan krem, cildi güçlendirirken enerji de vermektedir. 4 farklı esansiyel yağ ve 5 farklı bitki özütü içeren krem cildi stresten arındırıp yağı oranını dengelemektedir. Nemi cilde hapseden ve yoğun bakım sağlayan bu kreme sadece 65 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Skincode 24 Saat Etkileyici Cilt Yenileyici Krem: Cildin savunma mekanizmasını güçlendirici aktif maddeler içeren krem cildin yenilenmesini ve tazelenmesini sağlamaktadır. Kurumuş, yıpranmış ve matlaşmış cildi yeniden canlandırarak parlamasına yardımcı olan kremin fiyatı da 93 TL’dir.

Nivea Visage Pure Cilt Yenileyici Krem: Nivea Visage her türlü cilt kremi ve ürünlerinin en başında yer alan markalardandır. Fakat enerji veren gün boyu canlılık sağlayan C vitaminli özel kremi ile cilde yenilenme özelliği katmaktadır. Cildin ihtiyacı olan vitaminleri sağlayan krem, içindeki pigmentler sayesinde cildin ışıl ışıl, sağlıklı ve doğal görünmesine yardımcıdır. Matlaşmış, solgun, rengi değişmiş ve yorgun bir ifade katan cildinize Nivea Visage cilt yenileyici krem ile yeniden güzellik ve doğallık katabilir, kaybettiğiniz doğal renge yeniden kavuşabilirsiniz. Üstelik 22 TL gibi oldukça cazip fiyatı ile de bütçeniz sarsılmadan cildinizi tazeleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git