Çinli Kadınların Güzellik Sırları - saglikdas.com

Çinli Kadınların Güzellik Sırları

Çinli Kadınların Güzellik Sırları
15 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 2.384 kez okundu.

Çinli Kadınların Güzellik Sırları?

Çinli kadınların gergin yüzlerinin sırrı, birçok kadın tarafından, tartışma konusu olmuştur. Ayrıca pürüzsüz ciltleri, ışıltılı bakışları ve kırışıksız yüzleri ile de, kıskandıracak görünüme sahiptirler.Peki, Çinli kadınların güzellik sırları nelerdir? Çinli kadınların yedikleri besinler ve bulundukları bölgeden dolayı, bu güzellik sırları, farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca genetik faktörler de, buna etki edebilir. Örneğin çekik gözleri, bakışlarını daha da etkili kılar. Siz de Çinli kadınlar gibi kusursuz bir cilde sahip olmak istiyorsanız, onların kullandıkları besinleri ve etkinlikleri, yapmanız gerekir. Sizler için Çinli kadınların güzellik sırlarının neler olduğunu araştırdık.

Çinli Kadınların Güzellik Sırları Nelerdir?

( Saçlar )

Çinli kadınların ışıl ışıl parlayan saçlarının sırrı, yeşil çaydan geçer. Bu maskeyi siz de hazırlamak istiyorsanız, gerekli olan malzemeler şu şekildedir:

  • 1 bardak yeşil çay ( çay bardağı olacak. )
  • Yarım yaylı kaşığı biberiye yağı

Saçlarınızın parlamasını istiyorsanız, biberiye yağını ve yeşil çayı karıştırın. Ardından yıkanmış ve temiz saçlarınıza bu karışımı, uygulayın. Bu sayede Çinli kadınların kullandığı doğal yöntemler ile saçlarınızı parlatabilir ve yumuşatabilirsiniz.

( Cilt temizliği )

Cildinizi temizlemek için, yine etili olan yöntemlerden biri olan, biberiye yapraklarını kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için ilk olarak, bez bir torbaya biberiyenin yapraklarını koyun ve üzerine sıcak su ilave edin. Ardından bu torbayı küvetinizin çeşmesini asın ve damlaların küvete düşmesine yardımcı olun. Bu su ile vücudunuzun temizlenmesine yardımcı olun. Çinli kadınlar, banyoda uyguladıkları bu yöntem ile vücutlarının diri ve güzel kalmasına, katkı sağlamışlardır.

( Cilt üzerindeki problemler )

Çinliler, sık sık beyaz çay tüketirler. Aynı zamanda beyaz çayın birçok şeye faydası vardır. Bu faydalar aşağıdaki gibidir:

  • Cilt sarkmalarını engeller
  • Cildi güzelleştirir
  • Cilt üzerinde var olan sorunların giderilmesine yardımcı olur.

Oldukça etkili bir yöntem olan beyaz çay ile hem cildinizdeki problemlerden kurtulacak hem de keyifli bir şekilde, çayınızı yudumlayacaksınız. Siz de Çinli kadınların uyguladıkları bu yöntemlere uyarak, cildinize yardım etmiş olursunuz. Vücudunuzu sıkılaştıracak, saçlarınızı parlatacak ve sarkmalara engel olacak, bu yöntemler ile cildinizin ihtiyacı olan her şeyi, karşılamış olacaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git