Contracttubex Çatlak Tedavisi - saglikdas.com

Contracttubex Çatlak Tedavisi

Contracttubex Çatlak Tedavisi
13 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 2.107 kez okundu.

Contracttubex Çatlak Tedavisi ve Önemi

Contracttubex çatlak tedavisi ile cildiniz etkili bir soyulmanın ardından tamir edilmiş olacaktır. Daha çok akne, sivilce, ameliyat yaralarının tedavisinde yanık izlerinde, güneş lekeleri ve yüzlerdeki çillerin giderilmesi için kullanılmakta olup aynı zamanda  çatlaklara da iyi gelmekte olup birçok uzman tarafından tavsiye edilmektedir. Aşağıda contractubex çatlak tedavisi ile ilgili olarak detaylı bilgiler bulunmaktadır.

Contracttubex Çatlak Tedavisi Nasıl Yapılır?

  • Contractubex çatlak tedavi kremini kullanmadan önce cildiniz tamamen temizlenmiş ve gözeneklerinizin her bir noktasının açık olması gerekmektedir. Bu nedenle duştan sonra contracttubex çatlak tedavisi kremini uygulamanız daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır.
  • Contracttubex kremden az bir miktar alarak çatlaklarınıza masaj yapar şekilde uygulayın. Krem derinize tamamen nüfuz ettikten sonra kremle masaj yapmayı bırakın. Daha sonraki adımlarda ise kremi sürmüş olduğunuz bölgeyi mümkün olduğunca güneş ışığından uzak tutmaya çalışın.
  • Contracttubex krem ne kadar süreyle ve ne zaman kullanılır sorusuyla ilgili olarak daha çok geceleri yatmadan önce kullanılması gerekmektedir. Geceleri contracttubex kremi uyguladığınız takdirde sabah ılık su ile yıkamanız mümkündür. Tam ve doğru olarak etkilerin alınabilmesi için 6 ay süreyle contract tubex kremi kullanılmalıdır.
  • Contracttubex kreminin faydalarına gelince, bu krem kırmızı renkteki çatlak lekelerinin rengini pembeye kadar açabilen etkili bir kremdir.
  • Contracttubex kremi yanık tedavilerinde başarılı sonuçlar vermektedir.
  • Akne izlerinin tedavisinde ve akne izlerinin kaybolmasında oldukça etkili bir kremdir.
  • Contracttubex kremi ameliyat izlerinin azalmasını sağlamaktadır. Bu sayede ameliyatlı bölgelerde meydana gelen dikiş izlerinin giderilmesi sağlanır.
  • Güneş lekelerinin ve çillerin giderilmesi için bu krem doktorlar tarafından önerilmektedir.
  • Contracttubex kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Öncelikli olarak bu kremi sürdüğünüz müddetçe kremi uygulamış olduğunuz bölgeler ilk olarak kaşınacak ve daha sonra hafif şekilde soyulmaya başlanacaktır. Bölgeyi kaşımak ve nemsiz bırakmak için bu bölgenin tam olarak iyileşmesinin önüne geçecektir. Çatlak olan derinin kurutulacağı için kremi yüzünüzden yıkadıktan sonra mutlaka bu bölgeye bir miktar nemlendirici krem uygulamanız iyi olacaktır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git