Contractubex Nasıl Kullanılır - saglikdas.com

Contractubex Nasıl Kullanılır

Contractubex Nasıl Kullanılır
13 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 2.197 kez okundu.

Contractubex Nasıl Kullanılır?

Öncelikle contractubex herkesin rahatlıkla eczanelerden satın alıp kendi kafasına göre kullanabileceği bir krem değildir. Çok güçlü olan bu kremin bir doktor tavsiyesi sonucu tedarik edilmesi gerekir. Ve yine uzman doktorunuzun tarif edeceği şekilde ve miktarda Contractubex’i kullanmalısınız. Çeşitli yanık izlerinde, hamilelik izlerinde, ameliyat izlerinde, sivilce izlerinde ve bu tarz geçmeyeceğini düşündüğünüz yara izlerinde kullanılan Contractubex etkin bir tedavi yöntemi uygular.

Contractubex Nasıl Kullanılır Faydaları Nelerdir?

Özellikle çatlaklarda son derece etkili olan Contractubex’in tedavi süreci de yaranın yapısına ve boyutuna göre değişim göstermektedir. Bazı izler 1 ay gibi kısa bir sürede geçebilirken derin yara izleri ya da yanıkların tam manada iyileşmesi 1 yılı bulabilmektedir. İçeriğinde birçok güçlü madde bulunmasından dolayı Contractubex eğer fazla sürülürse ciltte çeşitli sorunlara yol açabilir. Özellikle kılcal damarları çatlatarak morarmalara neden olabilir. Bu da tedavinin seyrini sekteye uğratır. Bu nedenle de krem özellikle doktorun belirttiği miktarda kullanılmalı, doz aşılmamalıdır. Genel kullanım şekli az miktar kremi masaj yaparak geniş alanlara yaymak ve cilde yedirmektir. Contractubex’in gece kullanımı daha uygundur. Çünkü uyku esnasında onarım en üst seviyededir. Ayrıca gündüz vaktinde yapılan kullanımlar, Contractubex’in güneş ışınları ile reaksiyona girmesi sonucu cilt üzerinde olumsuz etkiler oluşacağından tavsiye edilmez. Bu yüzden kremi ağırlıklı olarak gece kullanın. Gündüz vakitlerinde de güneş kremi kullanmayı ihmal etmeyin.

Contractubex nasıl kullanılır konusunu bir nebze de olsa açıkladıktan sonra kremin yan etkilerinden ve kimler tarafından kullanılmaması gerektiğinden bahsetmek gerekir. Contractubex öncelikle: hamileler, lohusalar ve çocuklar tarafından kullanılmamalıdır. Bu dönemlerdeki hassasiyet, güçlü bir krem olan Contractubex için uygun değildir. Bu krem her cilt için uygun olmayabilmektedir. Ve bazı durumlarda çeşitli yan etkiler görülmektedir. Bu yan etkiler: aşırı kızarıklık ve kaşıntı, mide bulantısı, kusma, boğaz çevresinde ve yüzde oluşan şişlikler, nefeste daralma olarak sıralanabilir. Bu belirtilerin ortaya çıkması kremin vücut tarafından kabul edilmediğine işarettir. Bu gibi olumsuz durumlardan herhangi birini hissederseniz derhal kremi kullanmaya son verin ve en yakın sağlık kurumuna müracaat edin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git