Defne Şampuanları Faydaları - saglikdas.com

Defne Şampuanları Faydaları

Defne Şampuanları Faydaları
15 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 2.174 kez okundu.

Defne Şampuanları Faydaları ve Kullanımı

Defne şampuanlar ve faydaları konusu yaygın bir kullanım alanına sahip olan defne bitkisinin diğer bitkisel yollarla birleşerek nasıl şifalı bir hal aldığı hakkında bilgi vermektedir. Doğada hazır olarak bulunan defne bitkisi kendi halindeyken bile oldukça faydalı ve şifalı bir bitkidir. İçerisinde bulundurduğu mineraller ile antiseptik bir etkiye sahip olan defne bitkisi, meyvelerinden elde edilen ürünlerle saç ve cilt bakımı için kullanılan minerallere sahiptir. Defne şampuanları piyasa üzerinde oldukça ilgi görmektedir ve çeşitli firmalar defne özlü şampuanlar satışa sunmaktadır.

Otacı zeytinyağlı defne şampuanı

Saç derisinde bulunan sorunlar için başarılı bir şekilde çözen antiseptik içerikli defne şampuanı sayesinde saç üzerindeki temizliği de başarılı bir biçimde sağlamaktadır. Defne yapısının mikrop öldürme özelliği ile saçlarınızın uzun süre boyunca güçlü ve canlı kalmasını sağlamaktadır. Genellikle normal ve kuru saçlar üzerinde kullanılması tavsiye edilir. Bu ürünün piyasa fiyatı 13 TL’dir.

Fiyto defne özlü şampuan

Fiyto defne özlü şampuanı içerisinde bulundurduğu defne özleri sayesinde zayıflamış saç telleri ve kopmaya eğilimli olan saçların üzerinde etkili bir bakım göstererek saçlarınızın güçlenmesini sağlar. Saç derisinde bulunan mikropları da kıran bu şampuan ile saç deriniz kalınlaşır ve dökülme problemi ortadan kalkar. Bu saçın piyasa fiyatı 12 Türk lirası olarak belirlenmiştir.

Mecitefendi defne şampuanı

Mecitefendi defne şampuanı defne özleri ile zenginleşen yapısıyla birlikte saçlarda doğal bir görünüm ve parlaklık sağlamaktadır. Saç telleri üzerine yapışmış toz, kir gibi dış unsurları temizleyerek anında canlı ve parlak saçlara sahip olmanıza yardımcı olur. Bu şampuanın fiyatı 12.5 TL ‘dir.

Verdaa defne şampuanı

Verdaa defne şampuanı saç derisi üzerinde bulunan ph dengesini ayarlayarak saçları başarılı bir şekilde temizlemektedir. Saç telleri üzerindeki nem oranının dengelenmesini sağlayan bu şampuan ile saçlarınız hacimli ve parlak bir görüntüye sahip olabilmektedir. Bu şampuanı günün her saatinde kullanmanız da mümkündür. Bu şampuanın piyasa fiyatı 14 TL’dir

Deflin bitki özlü şampuan

Saç telleriniz üzerinde kalınlaşma sağlayarak dökülme sorununu ortadan kaldırır. Fiyatı 10 TL olan bu şampuan defne şampuanın faydalarını tam olarak görmenizi sağlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git