Dekolte Estetiği Nedir - saglikdas.com

Dekolte Estetiği Nedir

Dekolte Estetiği Nedir
16 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.122 kez okundu.

Dekolte Estetiği Nedir?

Güneşin zararlı ışınları, dekolte bölgesini de kötü yönde etkilemektedir. Dekolte bölgesinde oluşan lekeler ve güneş yanıkları, hiç de güzel bir görünüme sahip değildir. Ayrıca yatış bozuklukları da, dekolte bölgesinin yıpranmasına neden olan en büyük faktörlerden bir tanesidir. Bunlar ve bunun gibi faktörler, dekolte bölgesinde sarkmalara ve kırışmalara, neden olur. Diriliğini yitiren derinin sarkması sonucunda oluşan bu sorunları gidermek ve daha güzel bir görünüm elde etmek için yapılan işleme, dekolte estetiği adı verilir. Bunun için sizlere dekolte estetiği nedir? Ve nasıl yapılır? Araştırdık.

Dekolte Estetiği Nedir ve Nasıl Yapılr?

Dekolte için yapılacak işlemler, 4 ana grupta toplanmıştır. Bu gruplar şu şekildedir:

  • Göğüs estetiği ile birbirine yapışık olan göğüsleri, ayırma işlemi
  • Kırışıklıklar için, dolgu uygulama işlemi
  • Botoks uygulaması ile ince çizgileri giderme işlemi
  • Peeling ile canlandırma işlemi

Hastaya bu tedavi yöntemini uygulanmadan önce, göğüsleri incelenir. Hastaların sorunlarının azlığına ve ya çokluğuna göre, bu işlemler farklılık gösterebilir. Örneğin: Göğüslerinde kırışıklık olmayanlara, dolgu işlemi yapılmaz. Bazı hastalarda güneş lekelerini gidermek için, sadece peeling uygulanırken, bazılarında ise peeling ve göğüs estetiği uygulanır. Buradaki peeling yapmanın amacı, ölü deriyi temizlemektir. Ölü deri temizlendikten sonra, hastaya göğüs estetiği uygulanılır.

Yukarıdaki sorunlardan sadece ince çizgilere sahip iseniz, diğer uygulamaları yaptırmanıza gerek kalmaz. Sadece botoks işlemi yaptırarak, ince çizgilerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bu sayede dekolteniz daha canlı ve pürüzsüz bir görünüme sahip olacaktır. Bu tedavi yöntemini kullanarak, daha sağlıklı ve güzel görünen dekolte bölgesine kavuşabilirsiniz. Hiçbir şekilde zorluğu olmayan bu tedavi yöntemi ile dolabınızda yer alan açık kıyafetleri, gönül rahatlığı ile giyebilir, gittiğini ortamlarda ilgi odağı haline dönüşebilirsiniz.

Bu uygulamayı yaptırdığınız zaman, kendinize olan öz güveniniz de gelecektir. Çünkü sorunlu olan göğüs dekolteniz ile istediğiniz kıyafetleri giyemez, istediğiniz yere gidemezsiniz. Bu yüzden bu tedavi yöntemini uygulamak için, bir an bile düşünmenize gerek yoktur. Dekolte estetiği sayesinde, hayalinizdeki kusursuz ve sağlıklı göğüslere kavuşabilirsiniz. Dekolte estetiği nedir? Sorusu soruyor ve estetik yaptırmayı düşünüyorsanız, yazımızdaki detayları inceleyerek, karar vermelisiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git