Dekolte Parlatıcı Ürünler - saglikdas.com

Dekolte Parlatıcı Ürünler

Dekolte Parlatıcı Ürünler
16 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.817 kez okundu.

Dekolte Parlatıcı Ürünler ve Markaları

Bayanlar dekolte parlatıcı ürünler kullanarak vücutlarının daha güzel ve parlak görünmesini sağlamaktadırlar. özellikle de dekolte giyinmeyi seven bayanlar, ciltlerinin canlı ve parlak görünmesini isterler. Dekolte parlatıcı ürünler kullanarak cildine özen gösteren bayanlar dikkati her daim üzerlerine çekmektedirler. Çeşitli firma ve markalar, dekolte parlatmak için krem ve spreyler geliştirmişlerdir.

Dekolte Parlatıcı Ürünler ve Çeşitleri

  • Lierac Bust Lift Sprey: Ülkemizde en çok tercih edilen ürünlerdendir. İçerdiği piyopolimer ile hiçbir yan etki ve zarar oluşturmamaktadır. Polifnoller ve flovonoidler içeren bitkisel özler ile kullanıldığı ilk andan itibaren etkisini göstermektedir. Özellikle göğüslerin sıkı ve dik durmasını sağlayan ürün, ışıl ışıl ve parlak bir cilde kavuşmanızı sağlayacaktır. ürünün satış fiyatı 99 TL’dir.
  • No 7 Shimmer Vücut Parlatıcı Jel: spreyin aksine el ile kolayca uygulanabilen ürün, jel kremdir. Dekolte bölgesi ve vücudun parlamasını sağlamak için masaj yapılarak yayılan ürün, anında parlaklık ve ışıltı sağmaktadır. En az sprey kadar hızlı etki eden kremin spreyden farkı, göğüs bölgesine uygulanamamasıdır. Kolayca bulabileceğiniz ürünün fiyatı da gayet cazip olup sadece 17 TL’dir.
  • Sevilla Body Glow Dekolte Parlatıcı: ışığı yansıtma özelliği ile harika bir parlama sağlayan ürün, tamamen bitkisel olup keratin özelliği taşıması ile vücutta hiçbir deformasyona yol açmamaktadır. Yurtdışında popülaritesini kanıtlamış olan ülkemizde de tercih edilen ürünlerdendir. İçerisindeki pırıltılarla ışığı yansıtarak cildinizin parlamasını ve göz alıcı bir güzelliğe bürünmenizi sağlamaktadır. İsteğe bağlı olarak yanak, göz kapağı, tüm vücut ve makyaj üzerine de uygulanabilen ürün, özel günlerde daha canlı ve ışıltılı görünmek isteyen bayanlar için ideal bir üründür. Katıldığınız davette en göz alıcı, çekici ve parlak vücuda sahip olarak dikkat çekmenizi sağlayacak olan ürünün fiyatı 29,50 TL’dir.

Sizde yüz ve dekolte bölgeleriniz için tasarlanmış özel ürünlerden yararlanarak, bitkisel özler, doğal mineraller ve antioksidanlar ile daha iddialı, mükemmel ve göz alıcı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Klinik açıdan gelişmiş ürünler, doğal pigment içeren mineraller ve faydalı bitkisel özler ile cilde hiçbir zarar vermeden mükemmel bir parlaklık sağlamaktadır. Güzellikten daha fazlasını hedefleyenler için dekolte parlatıcı ürünler oldukça iyi sonuçlar vermektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git