Demet Kutluay’ın Zayıflama Çayı - saglikdas.com

Demet Kutluay’ın Zayıflama Çayı

Demet Kutluay’ın Zayıflama Çayı
17 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.350 kez okundu.

Demet Kutluay’ın Zayıflama Çayı ve Tarifi

Herkesin bildiği gibi Demet Kutluay, kıskanılarak bakılan, ünlü bir mankendir. 2 çocuk annesi olan Demet Kutluay, zayıf görünümü ve kusursuz cildi ile görenleri adeta büyülüyor. Kendi hazırladığı çay ile bu görüntüsünü koruduğunu söyleyen, Demet Kutluay’ın zayıflamaçayı tarifini, sizlere de öneriyoruz. Sizler için demet Kutluay’ın imzasını taşıyan tok tutan çay tarifinin, nelere iyi geldiğini ve bu çayı hazırlamak için nelere ihtiyaç duyduğunuzu, araştırdık. İşte o tarif:

Demet Kutluay’ın Zayıflama Çayı ve Tarifleri

Bu çayı hazırlamak için gerekli olan malzemeler şu şekildedir:

  • Kivi ( 1 adet. )
  • 1 adet Taze zencefil (başparmak büyüklüğünde olmasına dikkat ediniz. )
  • 1 adet limon (dilimlenmiş olacak. )
  • Yeşil elma ( 2 adet )

Demet Kutluay’ın zayıflama çayını hazırlamak için ilk olarak, taze zencefili ve kiviyi soyunuz. Daha sonra bu malzemelerin içine limonu ve yeşil elmayı da, ekleyiniz. Ve güzelce yıkayınız. Ardından yazılı olan tüm malzemeleri doğrayın ve meyve sıkacağının içine ekleyin. Malzemeler ezildikten sonra, çayınız hazır olacaktır. Ancak dikkat etmeniz gereken şey, bu çayı günlük olarak tüketmenizdir. Yani çokça hazırlamayın. 2  – 3 gün tüketmemelisiniz. Tok tutan çayı, sabah ve akşam olmak üzere 2 defa içebilirsiniz.

Demet Kutluay ın Tok Tutan Çayı Nelere İyi Gelmektedir?

  • Yeşil renklere sahip olan bu çay ile yağlarınızdan kolaylıkla kurtulabilir fazlalıklarınızdanarınabilirsiniz.
  • Ayrıca 1 bardak içeceğiniz bu çayda, sadece 80 kalori vardır. Bu sayede kilo almayacak, sağlıklı şekilde zayıflayabileceksiniz.
  • Demet Kutluay’ın imzasını taşıyan bu çayı, gün içerisinde her acıktığınızda içebilirsiniz. Bunda hiç bir sakınca yoktur.
  • Bu çayı zayıflamak için kullanmanızın yanı sıra, tadını da seveceksiniz. İçeriğinde yer alan malzemeler sayesinde,vücudunuz için gerekli olan vitaminleri de alacaksınız.

Demet Kutluay’ın hazırlamış olduğu bu çay sayesinde, fazla kilolarınızda kolayca kurtulabilir ve sevdiklerinize de tavsiye edebilirsiniz. Kutluay’ın kendisinin de sık sık tükettiği bu çay ile fit bir vücuda sahip olabilir, genç ve güzel görünerek, görenleri adeta büyüleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git