Dermaderm Sivilce Kremi - saglikdas.com

Dermaderm Sivilce Kremi

Dermaderm Sivilce Kremi
15 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 3.014 kez okundu.

Dermaderm Sivilce Kremi Kullanımı

Sivilceler her yaştaki bayan için önemli bir sorundur. Daha güzel görünmek dışında sivilcenin cilde verdiği zarar büyüktür. Cilt yapısını bozan sivilceli bölgenin sivilceden en kısa zamanda arındırılması gerekir. Bu yüzden bir takım ürünler kullanmanız gerekebilir. Sivilcenin geçmesi ve daha sonra tekrar oluşmaması için cilt temiz tutulmalı ve açık olan gözenekleri sıkılaştırmaya özen gösterilmelidir. Aynı şekilde siyah noktalar da bayanların kabusudur. Siyah nokta oluşumları temizlendiği halde gün içerisinde tekrar oluşmaya meyillidir. Kirli hava, toz yüzünden kirler gözeneklere yerleşir. Yüzün temiz tutulması dışında elle fazla temas edilmemesi gerekir. Elde bulunan milyonlarca mikrobun yüze yerleşmesini kimse istemez. Sivilce ve siyah noktalardan kurtulmak için aynı üründen yararlanabilirsiniz.

Dermaderm sivilce kremi cilt sorunları için özel bir içeriğe sahiptir. Bu kremi ile sivilceleriniz hızlı bir şekilde yok olacaktır. Sivilcelerin bıraktığı izleri yok eden krem ve sivilce oluşumunun giderilmesi kolay bir şekilde sağlanacaktır.

Maksimum Etkili Dermaderm Sivilce Kreminin Cilde Yararları

Ciltteki yağlanma sivilce oluşumuna neden olur. Dermaderm sivilce kremi ile ciltteki yağ dengesi sağlanır ve sivilce oluşumu engellenir. Kremin içeriğinde doğal bitki özleri bulunmaktadır. Bitki özleri sayesinde mikrop kırıcı özelliği olan krem ile sivilceler hızlı bir şekilde kaybolur. Sivilceleri kurutup yok olmasını sağlayan krem maksimum etki sağlar. Sivilce oluşumunu engellerken siyah noktaların oluşumunu da en aza indirir. Bu yüzden cildin temizlenmesi için çok yararlı bir üründür.

İçeriğinde çay ağacı özü bulunur. Çay ağacının etkisi antiseptiktir. Çay ağacı özü dışında allantoin, pantenol ve aloe vera gibi cilde yararlı karışımlardan oluşur. En önemli özelliği hızlıca sivilceleri geçirmektir fakat bunu yaparken cildi kurutması gerekir. Cildi kuruttuğu halde herhangi bir tahrişe ya da kızarıklığa yol açmaz. Bunun için güvenle kullanabilirsiniz.

Yüzünüzün her yerine sürebilirsiniz. Cildinizde sadece sivilce olan yeri kurutur. Bu yüzden sivilce oluşumunun olmadığı bölgeler için endişe etmenize gerek yoktur. Genelde sivilcelerin üzerine sürerek kullanılması daha uygundur. Aynı zamanda siyah nokta oluşmuş olan bölgelerde de bu ürünü kullanabilirsiniz. Her gün kullanabilirsiniz. Sivilcelerden kurtulana kadar periyodik olarak kullanacağınız krem ile daha pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde kavuşacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git