Dermoday Tüy Azaltıcı - saglikdas.com

Dermoday Tüy Azaltıcı

Dermoday Tüy Azaltıcı
18 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.150 kez okundu.

Dermoday Tüy Azaltıcı Krem?

Dermoday tüy azaltıcı bakım seti serum ve krem şeklinde satışa sunulmakta olup iki türlü bakım imkanı sunmaktadır. Bu bakım setleri alınan tüylerden sonra epilasyon uygulanan bölgede kullanılır. Dermoday tüy azaltıcı özellikler ve bakımının nasıl olacağı ile ilgili bilgiler aşağıdaki maddelerde yer almaktadır.

Dermoday Tüy Azaltıcı Özellikleri

 1. Erkek ve kadınların kullanabileceği bir tüy azaltıcı olan dermoday, dürülen bölgede tüylerin daha geç çıkmasını sağlamaktadır.
 2. Ürünün içerisinde yer alan decelerine maddesi 13 bileşenden oluşmaktadır.
 3. Decelerine maddesi tüylerin geç çıkmasını sağladığı gibi tüylerin yoğunluğunu da azaltmaktadır. Çıkan tüyler ise alınması kolay, ince ve zayıf tüylerdir.
 4. İçeriğinde E vitamini, B3, B5 vitamini sodium pca, shea butter, kantaron, aloe vera, jojoba, ve lavanta yağı gibi vitamin ve mineraller yer almaktadır.
 5. Kıl kökleri üzerinde etkili bir zayıflama sağlayan dermoday tüy azaltıcı uzun süreli ve düzenli olarak kullanıldığında etkili sonuçlar vermketedir.

Dermoday tüy azaltıcı nasıl kullanılır

 • Dermoday tüy azaltıcı, tüyler köklerinden tamamen alınmak suretiyle herhangi bir yöntemle kullanılarak uygulanır.
 • Jilet ve tüy dökücü uygulamaları uygun bir kullanım şekli değildir. Ağda gibi kılları kökünden temizleyen yöntemlerle uygulanır.
 • Tüyden arındırılmış bölgelere günde 2 defa dermoday tüy azaltıcı uygulanır. Kremi uygularken masaj şeklinde uygulamanız daha etkili sonuçlar almanıza katkı sağlayacaktır.
 • Tüyler alınacak şekle gelecek kadar aynı uygulama düzenli olarak devam edilmelidir.
 • Tüyler aynı şekilde çıktığında aldıktan sonra yukarıdaki işlemler tekrar edilerek uygulamaya devam edilir.
 • Bu ürünü kullanmadan önce bazı noktalara dikkat edilmelidir. Bu ürünü hamile kadınlar, çocuklar ve bebeğini emziren kadınların kullanması sakıncalıdır. Aynı zamanda genital bölgelerin iç kısımları, kulağın iç kısımlar ve göz çevresindeki bölgelerde bu ürünü kullanmak tehlikeli ve yasaktır. Dermoday tüy azaltıcı krem düzenli olarak ve kullanılması gereken bölgelerde kullanıldığı takdirde oldukça etkili ve çabuk bir şekilde etksini göstermektedir. Bunun yanında tüy azaltıcı etkisi ile yerine gelen tüyler oldukça seyrek çıkmaktadır. Bu sayede istenmeyen tüylerden kurtulmanız mümkündür.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git