Dermokil Saç Bakım Maskesi - saglikdas.com

Dermokil Saç Bakım Maskesi

Dermokil Saç Bakım Maskesi
18 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 968 kez okundu.

Dermokil Saç Bakım Maskesi Özellikleri

Tüm bayanlar, kili cilt bozukluklarını gideren, toparlayıcı ve sıkılaştırıcı bir ürün olarak bilir. Ancak kilin faydaları, bununla sınırlı değildir. Kil, aynı zamanda saçlarınıza da mükemmel bir bakım sağlar. Kilin etkisini hızlandırmak için üretilmiş olan,dermokil saç bakım maskesi, içeriğinde yer alan bitki özleri ile de, bayanların gönlünü fethetmeyi başarmıştır.

Dermokil Saç Bakım Maskesi Nasıl Uygulanır?

Birçok faydası olan bu maskeyi saçlarınıza uygulamadan önce, saçlarınızın mutlaka ıslak ve ya nemli olması gerekir. Islak saçlarınıza uyguladığınız bu maskeyi, saçlarınızda bir süre bekletin. Aradan 10 – 15 dk. geçtikten sonra, saçlarınızı ılık su yardımı ile durulayın. İçeriğinde yer alan bitki özleri ve kil ile saçlarınız güçlenecek ve aynı zamanda da yumuşacık bir yapıya, sahip olacaktır.

Diğer maskelerden farklı olan bu kil maskesi, saçlarınızın ihtiyacı olan nemi de sağlayacaktır. Şampuandan önce kullanmanız gerekir.

Dermokil Saç Bakım Maskesinin Özellikleri Nelerdir?

  • Kırıkları olan ve çabuk kopan saçlarınızı güçlendirerek, bu sorunları ortadan kaldırır.
  • Dermokil saç bakım maskesi saç köklerinizi de güçlendirerek, daha dolgun görünen saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.
  • İçeriğinde yer alan kekik özü, biberiye özü, kına özü, ceviz özü ve susam yağı, gibi maddeler ve bu maddelerin içerisinde bulunan, A B ve E vitaminleri, saçın ihtiyacı olan vitaminlerin karşılanmasına, katkı sağlar.
  • Bu maske, saçlarınızı oldukça fazla bir şekilde parlatır.
  • Saç diplerinde var olan hücreleri harekete geçirir ve bu sayede kan akışı hızlanır. Ayrıca saç dökülmelerini de, en aza indirir.
  • Saç derisindeki sebum salgısının dengesini de düzenler.
  • Kepeğe karşı en etkili olan çözümlerden bir tanesidir.
  • Bu saç bakım maskesi, saçları daha koyu bir görünüme kavuşturur. Bunun nedeni içeriğinde ye alan cevizdir. Ceviz özünde ise A, C, K, E, B1, B2 vitaminleri yer alır. Bu da saçlar için oldukça faydalıdır.

Bu saç bakım maskesi ile hayalinizdeki ışıl ışıl, güçlü ve dolgun saçlara kavuşabilirsiniz. Ayrıca saç ve saç deriniz için gerekli olan vitaminleri de, saçlarınıza vermiş olur ve bu sayede de, daha canlı ve güçlü saçlara sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git