Detoks İçeceği - saglikdas.com

Detoks İçeceği

Detoks İçeceği
9 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.416 kez okundu.

Detoks İçeceği ve Hazırlanışı

Kış boyunca vücut üzerinde birikmiş olan ödem ve toksinler hazırlanış bakımından oldukça kolay olan detoks içeceği ile atılabilmektedir. Vücudun toplamış olduğu ödem ve toksinler kişiyi olduğundan daha şişman göstermektedir. Bunun sonucu olarak mutsuz ve cansız bir beden ortaya çıkmaktadır. Detoks içeceği sayesinde vücudunuzdaki zararlı kimyasallardan kurtulmak mümkün olmaktadır.

Detoks içeceği hazırlama tarifi

  • 1 su bardağı su
  • 1 tane salatalık
  • 1 tutam taze zencefil
  • 2 yaprak ıspanak
  • Yarım demet maydanoz
  • 1 tane kabuksuz limon
  • 2 çiçek brokoli

Hazırlanması ve uygulanışı

Yukarıdaki elimizde bulunan malzemelerin hepsini güzelce yıkayın. Daha sonra bu malzemeleri 3 – 4 parçaya ayırarak bir robotun içerinse atarak karıştırın. Hazırlamış olduğunuz bu karışımı günlük olarak hazırlayıp için. Bu karışımı sabah ve akşam olmak üzere gün içerisinde 2 kez tüketin. Detoks içeceği sayesinde vücudunuzda bulunan toksin ve zararlı maddelerden kurtulmak oldukça kolay bir hale gelmektedir.

Detoks içeceği düzenli ve programlı bir şekilde uygulandığında alınan kilolardan kurtulmanızı ve bu kilolardan kurtulurken de sağlıklı bir şekilde fit kalmanız sağlanacaktır. Spor yapan insanların genelde yaşadığı sorun mineral ve vitamin bakımından vücudun eksik kalmasına engel olamamalarıdır. Detoks içeceği spor yapan insanların kaybetmiş olduğu mineralleri tekrar kazanmasına fayda sağlayacaktır. Bütün kış boyunca yağlı ve zararlı besinlerle beslenen vücudu bu maddelerden arındırmak kolay değildir. Yaz için zayıflamak isteyen kişilerin vücudunu öncelikle zararlı yağlardan arındırması gerekmektedir. Diyet ve spor aktivitelerinin yanında bazı ek beslenmeler de yapılmalıdır. Sağlıklı bir beslenme programı ile kiloların vücut üzerinden çok daha kolay bir şekilde gittiğini görmeniz mümkündür. Detoks içeceğinin yanında detoks çorbası gibi de besinler tüketebilirsiniz. Detoks içeceklerini tüketirken sık ve az yemek yemeye özen göstermelisiniz. Bunun yanında hazır, yağlı, kızarmış ve fast food tarzı gıdalardan da uzak durmanız gerekmektedir. Bu program içerisinde yemek yerken küçük parçalar halinde ve yavaşça yemek yemeniz gerekmektedir. Her gün mutlaka yarım saat boyunca hareket etmeye dikkat etmeniz gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git