Diadermine Göz Çevresi Kremi - saglikdas.com

Diadermine Göz Çevresi Kremi

Diadermine Göz Çevresi Kremi
15 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.784 kez okundu.

Diadermine Göz Çevresi Kremi Faydaları

Özellikle belirli yaşlardan sonra göz çevresinde bazı olumsuz değişiklikler görülür. Kırışıklıklar, şişlikler, kahverengi çizgiler ve morluklar bu olumsuz değişikliklerdendir. Diadermine göz çevresi kremi vasıtasıyla bu sorunların önüne geçebilmek gayet de mümkündür. Her bir göz çevresi sorunu için farklı diadermine ürünleri mevcuttur. Maksimum etkiyi sağlamak için ihtiyacınıza göre bu kremlerden gerekli olanlarını tercih etmelisiniz. Göz çevresi bakımı aslında oldukça kolaydır. Sadece günlük temponun içerisinde ihmal edilmeye fazla müsaittir. Ancak sabırla yapılacak göz çevresi bakımı ile ileriki yaşlarda çok daha genç görünmeyi sağlayabilirsiniz. Göz çevresi bakım kreminin faydaları şu şekilde sıralanabilir. İlk olarak vücudun tüm kısımlarında olduğu gibi göz çevresinin de neme ihtiyacı vardır. Bu kremler nem ihtiyacını gerektiği kadar karşılar. Ayrıca anti – aging özelliğine de sahiptirler. Göz altı torbaları içinde son derece etkilidirler. Doğru kullanım neticesinde sabah kalktığınızda gözlerinizde oluşa gelen morluklarda ve şişliklerde azalma görülecektir. Diadermine göz çevresi kremi serileri aşağıda ayrıntılarıyla belirtilmiştir.

  • Diadermine Falten Exper 3D Göz Kremi: Çok kısa bir sürede etkisini gösteren bu seri, göz çevresindeki ince çizgilerin giderilmesinde son derecede etkilidir.
  • Diadermine Lift Dr Caspari Göz Çevresi Kremi: Göz çevresi için özel olarak üretilmiş Diadermine Lift Dr Caspari Göz Çevresi Kremi, gözlerinizdeki yorgunluk ifadesini çok kısa sürede kaldırmayı sağlayacaktır. Göz çevresi şişlikleri ve morluklar için idealdir.
  • Diadermine Lift Contour Göz Kremi: Bu kremin en belirgin özelliği, sıkılaştırıcı etkisidir. Doğal olarak da anti – aging özelliğine sahiptir. İçeriğinde bulunan maddeler sayesinde göz çevresinin gerginliğini sağlar ve kırışıklıklar, çizgiler ve morlukların giderilmesine katkı sağlar. Göz çevresindeki kolajen dengesini sağlayarak da hızlı onarıma katkıda bulunur.

Bu kremler, bir kere gündüz bir kere gece olacak şekilde günde iki defa uygulandığında etkili olmaktadır. Göz çevresine yavaşça ve nazik hareketlerle yedirilmelidir. Bu işlem yapılırken kremin göze kaçmamasına kesinlikle dikkat edilmelidir. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde (alerjik reaksiyonlar gibi) mutlaka en yakın sağlık kuruluşuna müracaat ediniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git