Diri Göğüsler İçin Öneriler - saglikdas.com

Diri Göğüsler İçin Öneriler

Diri Göğüsler İçin Öneriler
18 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.491 kez okundu.

Diri Göğüsler İçin Öneriler Nelerdir?

Sıkı ve diri göğüsler için öneriler sunan uzmanlar, estetik operasyona gerek kalmadan göğüslerinizde kalıcı güzellikler sağlamaktadırlar. Doğru sutyen ve basit birkaç egzersiz ile daha dolgun ve diri göğüslere sahip olmanız mümkündür. Göğüsler özellikle evlenip çocuk doğurduktan sonra daha fazla deforme olmakta ve sarkmaktadır. Ayrıca sık sık kilo alıp vermek de göğüslerde sarkmaya neden olmaktadır. Göğüs sağlığı ve estetiği için sutyen seçimi çok önemlidir. Göğüsleriniz küçük bile olsa sürekli sutyen takmalısınız. Sutyen alırken göğüslerinize tam oturmasına ve destekli olmasına dikkat etmelisiniz. Banyo sırasında göğüslerinize kabak lifi ile dairesel masajlar yapmanız kan dolaşımını arttıracağından göğüs güzelliğine destek olacaktır. Ayrıca banyoda sıcak-soğuk uygulaması yaparak göğüslerinizin daha diri ve canlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Diri Göğüsler İçin Öneriler ve Faydalar

Göğüsleri forma sokmak için düzenli egzersiz yapmak şarttır. Avuçlarınızı göğüslerinize bastırarak 15 dakika boyunca yapacağınız egzersiz, duvara ellerinizi dayayıp kendinizi ileri geri hareket ettirerek yapacağınız egzersiz ya da yere sırt üstü uzanıp ellerinize 2 kiloluk ağırlık alarak kaldırmanız oldukça iyi gelecek ve daha sıkı göğüslere sahip olmanızı sağlayacaktır. Daha sıkı ve diri göğüsler için öneriler arasında göğüs sıkılaştırıcı kremler de yer almaktadır. The Life Co Paul Penders Kigelia göğüs sıkılaştırıcı krem, Soskin Bust Firming göğüs sıkılaştırıcı krem gibi pek çok farklı markalarda satılan kremler de cildi sıkılaştırma özelliğine sahip olup östrojene eşdeğer etki sağlayarak daha sıkı, esnek ve biçimli göğüsler elde etmeye yardımcı olmaktadır.

Ayrıca göğüsleri dikleştirip daha diri görünmelerini sağlayacak bitkisel kürler de vardır. 1 bardak kaynamış su içerisine birer tatlı kaşığı mercanköşk, nane ve kekik katılıp 20 dakika dinlendirilmelidir. Akşamları yatmadan önce bu su ile göğüsler bolca ıslatılmalı ve kuruması beklenmelidir. 7 yemek kaşığı zeytinyağı, 3 yemek kaşığı badem yağı ve 3 yemek kaşığı lavatin esansı karıştırılıp akşamları göğüslere dıştan içe doğru masaj yapılarak da göğüslerin daha diri ve sağlıklı görünmeleri sağlanabilir. Göğüslere her gün nemlendirici kremler kullanmak derinin elastikiyetini arttıracak ve sarkmış göğüslerin dirileşmesine yardımcı olacaktır. Özellikle A, E ve C vitamini içeren kremler kullanmak oldukça fayda sağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git