Diş Beyazlatma Fiyatları - saglikdas.com

Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş Beyazlatma Fiyatları
18 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.073 kez okundu.

Diş Beyazlatma Fiyatları?

Dişler çeşitli nedenlerden dolayı beyazlığını yitirir ve zamanla sararır. Bunu gidermek için çeşitli yöntemler vardır. Ancak bu yöntemler, bazen etkili değildir. Bu yüzden insanlar diş beyazlatma işlemini daha çok yaptırırlar. Uzman doktorlar tarafından, lazer kullanılarak yapılan bu işlem, fiyat değişikliği gösterebilir.Diş beyazlatma fiyatları uygulanan tekniğe göre değişiklik göstermektedir. Lazer, her konuda hızlı ve etkili sonuçlar verdiği için, fiyatları diğer yöntemlere nazaran daha pahalıdır. Ancak etkili çözümler sunduğu için, yine de gerek bayanlar gerekse erkekler tarafından çokça tercih edilmektedir.

Diş Beyazlatma Fiyatları ve Muazzam Beyazlığı

Lazerle diş beyazlatma yönteminin 2 çeşidi vardır. Bu çeşitler; ev tipi diş beyazlatma ve ofis tipi diş beyazlatmadır. Eğer ev tipi diş beyazlatmayı tercih etti iseniz, tek seansla sonuç alamazsınız. Ofis tipi, ev tipinden farklı olarak, tek seansta olumlu sonuçlar verebilir. Bu yüzden fiyatları da birbirinden farklıdır. Çünkü ev tipi beyazlatmada, lazere başvurulmaz ve daha az maliyeti vardır. Ofis tipinde ise lazer kullanılır ve ev tipine göre daha masraflıdır.

Diş Beyazlatma Ücretleri Yaklaşık Olarak Ne Kadardır?

Dişlerinizi hayalinizdeki görünüme kavuşturmak için, 3 uygulama vardır. Bu 3 uygulamadan istediğinizi seçerek, siz de bembeyaz ve parlayan dişlere sahip olabilirsiniz. Sizler için bu 3 uygulamanın neler olduğunu ve diş beyazlatma fiyatlarını araştırdık.

  • Lazer ile diş beyazlatma fiyatları:( 1000 – 1400 arasında farklılık göstermektedir. )
  • Diş ağartma yöntemleri ile diş beyazlatma işlemi fiyatları:( 700 – 800 arasında farklılık göstermektedir. )
  • Jel uygulaması ile diş beyazlatma fiyatları: ( 200 – 400 arasında farklılık göstermektedir. )

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar, tüm dişer için geçerlidir. Ancak ilk başta da dediğimiz gibi bu fiyatlar ortalama fiyatlardır. Bulunduğunuz şehir, dişlerinizin görünümü ve diğerleri de fiyata etki eden unsurlar arasındadır. Bu işlem ne kadar kolay olursa olsun, yine de uzman bir doktor ve temiz bir alanda yapılmalıdır. Ayrıca doktorunuzun kullandığı aletlerinde hijyenik olmasına dikkat edin. Çünkü mikrop kapma olasılığınız çok yüksektir. Uzman olmayan eller tarafından yapılan diş beyazlatma uygulaması, olumlu sonuçlar vermez. Ve sizi zor durumda bırakabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git