Doğal Dudak Dolgunlaştırma - saglikdas.com

Doğal Dudak Dolgunlaştırma

Doğal Dudak Dolgunlaştırma
21 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 7.121 kez okundu.

Doğal Dudak Dolgunlaştırma Nasıl Olur?

Her bayan doğuştan dolgun dudaklara sahip olmayabilir. Bununla birlikte bayanlar her zaman dolgun dudaklara sahip olmak ister. Kim Angelina jolly gibi muhteşem dudaklara sahip olmak istemez ki? Dudak dolgunlaştırmak için, illaki estetik operasyon yaptırmanız gerekmez. Hem doğal, hem ekonomik, hem de hiç risk taşımayan,doğal dudakdolgunlaştırma yöntemlerini, sizler için araştırdık.

İnce dudaklara sahip olan ve daha kalın ve dolgun dudaklara sahip olmak isteyen bayanların, deneyerek kesin sonuç aldığı, doğal dudak dolgunlaştırma yöntemlerini sizler için yazıyoruz. Daha dolgun dudakların sırrı bakımda saklıdır.

Dudak Dolgunlaştırma Önerileri

  1. Günlük rutin olarak yapmanız gereken en önemli bakım, dişlerinizi fırçalarken dudaklarınızı da fırçalamanızdır. Çok bastırmadan fırçalayacağınız dudaklarınızda çatlaklar ve kuruluk gidecektir. Bu sayede dudaklarınıza peeling yapmış olacaksınız. Güzel dudakların sırrı, yumuşak ve dolgun olmalarıdır.
  2. Dudaklarınızı her gün düzenli olarak fırçaladıktan sonra, dudaklarınıza dudak balmı sürün ve yarım saat kadar dudaklarınızın sürdüğünüz bu balmı, dudaklarınızın iyice yemesini bekleyin.

Doğal Dudak Dolgunlaştırma Çeşitleri

Bal İle Dudak Dolgunlaştırma

Dolgun dudaklara sahip olmak istiyorsanız, balın içerisine zeytinyağı karıştırarak dudaklarınıza sürebilirsiniz. Uygulamayı akşamdan dudaklarınıza yaparak, sabaha kadar bu şekilde kalmasını sağlayın. Doğal dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

Tarçın Yağı İle Dudak Dolgunlaştırma

Sürekli olarak kullandığınız dudak parlatıcınızın içerisine, tarçın yağı ilave ederek iyice karışmasını sağlayın. Daha sonra parlatıcınızı dudaklarınıza uygulayın. Tarçın yağı dudaklarınızda biraz yanmaya neden olabilir. Ancak bu durum, dolgun dudaklara sahip olmak için mecburidir. Yani dolgun dudaklara sahip olmak için, ödeyeceğiniz bedeldir. Dudaklarınıza her parlatıcı sürdüğünüzde, yanma hissi duyacaksınız.Ancak doğal yollarla dolgun dudaklara sahip olacaksınız.

Nane Yağı İle Dudak Dolgunlaştırma

Kozmetik reyonlarında bulunan dudak dolgunlaştırıcıların içinde, ya nane yağı ya da tarçın yağı vardır. Tarçın yağını bulamadığınız zaman, nane yağını kullanarak ta doğal yollardan dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Tıpkı tarçın yağı gibi nane yağını da parlatıcınızın içerisine karıştırarak, dudaklarınıza uyguladığınızda, dudaklarınız yanar ve şişer. Böylelikle dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Yanma hissi yaşamak istemiyorsanız yukarıda paylaştığımız bal ile zeytinyağını karıştırıp, dudaklarınıza sürerek de, dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git