Doğal Dudak Nemlendiricileri - saglikdas.com

Doğal Dudak Nemlendiricileri

Doğal Dudak Nemlendiricileri
21 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.176 kez okundu.

Doğal Dudak Nemlendiricileri?

Doğal dudak nemlendiricileri kuruyan ve çatlayan dudaklarınızın nem kaybını kazanmasını sağlamaktadır. Dudaklarınızı doğal ürünlerle canlandırmak ve bakımını yapmak istiyorsanız işte bir kaç formül.

Doğal Dudak Nemlendiricileri ve Çeşitleri

Organic dudak nemlendirici içeriğinde jojoba yağı, zeytinyağı, kenevir, vanilya, bal ve mandalina kokuları vardır. Dudaklarınızın nem ihtiyacı karşılayarak pürüzsüz ve yumuşak dudaklara kavuşturur.

Blistex lip tone renkli dudak nemlendirici dudaklarınıza doğal rengini ve parlaklığını kazandırır. Yazın sıcağından kışın soğuğundan dudaklarınızı korumalı ve bakımını yapmalısınız. Bu ürün ile dudaklarınız nemini kazanır, yumuşar, beslenir, Güneş ve soğuktan korur. İçerinde Vitamin aminoasit ve bitki özü bulunmaktadır.

Sante kurt üzümü özlü dudak nemlendirici hassas dudaklar için geliştirilen dudaklara ekstra yumuşaklık sağlayan badem yağı, jojoba yağı ve kurt üzümü özü ile vanilya özü sayesinde dudaklarınız hem korur hem de kuruyan dudaklarınızın sağlığını tekrar kazandırır.

Burt’s bee dudak bakım kremi doğal koruyucu içeriğe sahiptir ve bal mumundan yapılmıştır. Nane yağı, hindistan cevizi yağı, biberiye yaprağı ektiresi formülü ile dudaklarda kuruma ve çatlamaları önler ve iyileştirerek rahatlama sağlar.

The body shop kenevir dudak nemlendirici içeriğindeki yağ asitleri ve kenevir sayesinde kuruyan çatlayan ve yarık olup acı veren dudaklarınızda kullanabilirsiniz. Yoğun nemlendirici özelliği ile dudaklarınızın nem kazanımını hızlandırır.

Naturalive doğal dudak nemlendirici formülünde bulunan gliserin, zeytin yağı, kakao yağı, üzüm çekirdeği yağı sayesinde dudakların kuruluğunu giderir çatlamasını önler. Kimyasal içerik olmayan bu ürün içinde vanilya özü vardır. Vanilya özü ile hoş koku verir. Doğal yağlardan oluştuğu için dudaklarınızın bakımını ve onarımını sağlar.

Doğal dudak nemlendiricileri dudaklarınızın bakım ve onarımını yapmanızda yardımcıdır. Dudaklarınız sıcak havalarda, güneş ışınlarından ve sıcaktan kurur. Ayrıca soğuk havalarda ve rüzgarda da kurur. Bu yüzden nem kaybını ve çatlayıp kanamasını önlemek için dudaklarınızı ısırmamalısınız ve yalamamalısınız. Bu şekilde dudaklarınızın daha çok kurumasına neden olabilirsiniz. Bunun için doğal dudak nemlendirici ürünleri kullanabilirsiniz. Bu ürünler ile kurumuş ve çatlamış dudaklarınız sağlığına kavuşur. dudaklarınızın kurumasını ve çatlamasını önlemek içinde doğal dudak nemlendirici ürünlerden yararlanabilirsiniz. Dudak nemlendiren bitkisel ürünlerin dudaklarınızın yumuşak, sağlıklı ve renkli görünmesi sağlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git