Doğal Selülit Kremi - saglikdas.com

Doğal Selülit Kremi

Doğal Selülit Kremi
1 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.630 kez okundu.

Doğal Selülit Kremi

Selülit çok sayıda bayanın kabusu olan bir sorundur. Bu sorun nedeniyle özelliklerinde yaz aylarda bayanlar büyük problemler yaşamaktadırlar.  Selülitin verdiği portakal kabuğu görüntüsünden kurtulmak için emek sarf etmelisiniz. Nitekim bu sorunlarınız için pratik çözümler bulunmaktadır. Rahatsız edici görüntülerden kurtulmak için yapmanız gereken ya da kullanmanız gereken kremler mevcuttur. Tümü doğal ürünlerden elde edilen karışımlarla yapılan bu kremler sayesinde bir nevi tedavi yöntemi geliştirilmiş olup verdiği sonuçlarda test edilip gözlenmiştir. Verdiğiniz çabanın ve emeğin karşılığını alacağınız belli bir gerçek olup bu karışımın nasıl hazırlanacağını da okuduktan sonra uygulama aşamalarını da dikkate alarak bu süreci başlatmanız önemlidir. Bahsettiğimiz üzere bu sorunu doğal selülit kremi ile çözebilirsiniz. Düzenli bir diyet ve spor programı ile birlikte zinde kalarak aynı zamanda da doğal selülit kremi kullanarak kısa zamanda selülit oluşumundan kurtulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken doğal malzemeleri temin etmek ve kremi hazırlamak olacaktır.

 Doğal Selülit Kremi için Kullanılacak Malzemeler

  • Taze kırmızıbiber ( 2 tane gerekmektedir )
  • Okaliptüs yağı ( 1 tatlı kaşığı kullanılmalıdır )
  • Taze zencefil ( 1 zencefil 4’e bölünmeli ve bir parçası kullanılmalı)
  • Biberiye yağı ( 1 yemek kaşığı yeterlidir )
  • Susam yağı ( 300 gram olmalıdır )

Hazırlanışı: Biberiye yağı, okaliptüs yağı ve susam yağı tahta kaşık ile güzelce karıştırılmalıdır. Kırmızıbiber parçalanmalı ve zencefil ile birlikte hazırlanan yağ karışımının içine eklenmelidir. Daha sonra benmari usulü ile tüm karışım yarım saat ocakta pişirilmelidir.

Doğal Selülit Kreminin Uygulanışı

  1. Hazırlanan karışım 24 saat bir yerde bekletilmeli ve ertesi gün sürülmelidir.
  2. Karışım cilde uygulanırken dairesel hareketler ile masaj yaparak sürülmelidir.
  3. Her gün düzenli olarak kullanılması gereken karışım, acı biber sayesinde kan dolaşımını hızlandıracak ve selülit görüntüsü zamanla azalacaktır. Acı biberin mucizevi etki sayesinde gün geçtikçe kullanmış olduğunuz bölgedeki portakal kabuğu görünümünün azaldığına şahit olacaksınız. En önemli süreç ise ara vermeden düzenli bir şekilde kremin kullanılmasıdır. Sonuçlarında ise dilediğiniz görüntüye sahip olabileceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git