Doğal Tonikler - saglikdas.com

Doğal Tonikler

Doğal Tonikler
23 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.142 kez okundu.

Doğal Toniklerin Çeşitleri

Kendi yöntemleriniz ile hazırlayacağınız doğal tonikler hidrolat olarak adlandırılmaktadır. Kullanıcının bir numaralı tercihi arasında yer alan bu doğal tonikler kozmetik ürün adı altında satışa sunulan tüm kimyasal madde kullanımını geride bırakmaktadır. Doğallığı ön plan çıkarak organik ürün kullanımı destekleyen doğal tonikler arcılığı sağlıklı ve canlı bir cilt tipine sahip olabilirsiniz.

Doğal Tonikler ve Çeşitleri

Papatya suyu tonik:

Özellikle tahriş olan ciltlerde kullanılan papatya suyu sahip olduğu yumuşatıcı etki ile cildin sağlıklı bir görünüm elde etmesini sağlamaktadır. Canlı ve parlak bir cilt tipine sahip olmak isteyenler için biçilmiş bir kaftan olacak doğal papatya suyu aynı zamanda ciltte bulunan küçük tüylerin sararmasını sağlamaktadır.

Mersin suyu:

Sivilce problemi yaşayan bayanların vazgeçilmezi olacak mersin suyu toniği aynı zamanda gözeneklerin temizlenmesini de sağlamaktadır. Mikrobu öldüren mersin suyu aracılığı ile cildinize her gün tonik yapabilirsiniz.

Nane suyu:

Cilde canlılık vererek sağlıklı bir yapıya kavuşmasını destekleyen nane suyu karma ve yağlı cilt tonuna sahip kişiler için biçilmiş bir kaftan olacaktır. Gözenekleri açarak temizlenmesini sağlayacak nane suyu aracılığı ile kısa zaman zarfından kusursuz bir cilt tipine sahip olabilirsiniz.

Kekik suyu:

Zayıflatıcı özelliği tüm bayanların vazgeçilmezi olan kekik suyu aynı zamanda vücudu uyararak mikropları öldürmektedir. Yumuşatıcı etkisi ile cildin canlanmasını sağlayan kekik suyu ile doğal tonik kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.

Gül suyu:

Ruhsal hastalıklarında büyük kurtarıcısı olan gül suyu sahip olduğu eşsiz aroması sayesinde cildi sakinleştirerek yatıştırır. Akneli yüzlerde sıklıkla başvurulan çözüm olanaklarından biri olan gül suyu aynı zamanda ciltte oluşan tahrişleri önler. Nem ihtiyacını karşılayarak cildin canlanmasını sağlayan gül suyu göz ne nezlesi problemini çözüme kavuşturmaktadır. Sizlerde doğal tonikler aracılığı ile kusursuz cilt tipine sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git