Doğal Yollar İle Diş Beyazlatma - saglikdas.com

Doğal Yollar İle Diş Beyazlatma

Doğal Yollar İle Diş Beyazlatma
24 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.159 kez okundu.

Doğal Yollar İle Diş Beyazlatma Karışımları

Doğal yollar ile diş beyazlatma işlemi tüm kimyasal kullanımını geride bırakarak sağlıklı sonuçların doğrulmasını sağlamaktadır. Kullanılan diş macunu diş beyazlatma işleminde etkisiz kalabilir. Bu zamanlarda kendi yöntemleriniz aracılığı ile kullanacağınız diş beyazlatma uygulamaları sizin için biçilmiş bir kaftan olacaktır. Sizlere vereceğim basit tüyolar aracılığı dişlerinizi beyazlatarak etkili ve kesin sonuçların elde edilmesini sağlayabilirsiniz.

Doğal Yollar İle Diş Beyazlatma Yöntemleri

Dişlerinizi doğal yöntemler aracılığı ile beyazlatmak istiyorsanız ilk adımda limonu kullanabilirsiniz. En etkili ve doğal yöntemler arasında yer alan limon suyu dişlerin beyazlamasına yardımcı olmaktadır. Limon kabuğunun iç kısmını dişlerinize sürerseniz bembeyaz bir gülümseye sahip olabilirsiniz. Kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız karışımlar da dişlerinizin beyazlaması için biçilmiş bir kaftan olacaktır.

Doğal Yöntemler ile Diş Beyazlatmak İçin Hazırlanılan Karışımlar

Karışım 1

  • Yarım çay bardağı karbonat
  • 4 damla limon suyu
  • Yarım çay kaşığı tarçın
  • Zeytinyağı

Önerilen tüm malzemeler geniş bir kapta karıştırılarak harç haline getirilir. Bu işlem sonrasında hazırlanılan karışım dişlere sürülerek fırçalanır. Daha sonra ılık su arcılığı ile yıkanarak durulanır. Gerçekleştirilen bu işlem 1 ay boyunca günde bir kez uygulamaya alınmalıdır. Gözle görülür bir fark edeceğiniz bu karışım sayesinde dişleriniz hiç olmadığı kadar beyaz olacak.

Karışım 2

Kendi yöntemleriniz aracılığı ile hazırlayacağınız diğer bir karışım için öncelikle bir adet çilek çatal aracılığı ile ezilir ardından diş fırçası yardımı ile dişlere sürülerek fırçalanır. Uygulanan bu işlem diş taşlarının beyazlamasını sağlayacaktır. Bu karışımı 15 gün boyunca uygulandıktan sonra dişlerinizde gözle görür bir şekilde beyazlamaya kavuşacaksınız.

Karışım 3

Dişlerinizin beyazlaması adına gerçekleştireceğiniz diğer bir işlemde ise yarım çay kaşığı tuz ile beraber 1 çay kaşığı limon karıştırılır. Daha sonra dişlere sürülerek bekletilir. Bu işlem sonrasında dişlerinizin kısa bir zaman zarfı içinde beyazladığını göreceksiniz.

Karışım 4

Muz kabuğunun iç kısmını dişleriniz ile buluşturarak ovma işlemi sonrasında da dişlerinizi beyazlatabilirsiniz.

Karışım 5

En etkili yöntemler arasında öncülüğünü koruyan portakal kabuğu aracılığı ile de hayalinizdeki gülüşlerin sahibi olabilirsiz. Sizlerde doğal yöntemler ile diş beyazlatma işlemini gerçekleştirerek kusursuz dişlere sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git