Doğal Yollarla Göğüs Büyütme - saglikdas.com

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme
26 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 1.676 kez okundu.

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme Yöntemleri

Kadınlar her zaman iyi bir görünüme sahip olmak isterler. Kadınlar, saçtan ayak tırnağına kadar bakımlı ve güzel görünmek ister. Kadınlar kendi görünümlerinin iyi olduğunu hissettiklerinde hayata bakış açıları değişir. Kadınlar böyle anlarda kendilerine olan özgüvenleri de artar. Bu özgüvenleri de çevrelerine  verdikleri enerjiyi arttırır. Göğüs kadınlığın en önemli sembollerinden biri olarak görülmektedir. Kadınlar için farklı duygular canlandıran bir parçadır. Kadınlar için göğüs cinsellik ve annelik duygularının kaynağıdır.  Küçük göğüslü olmak, kadınlar için erkek arkadaşını kaybetme korkusu yaşamalarının nedenlerinden biridir. Küçük göğüslere sahip olmak kadınların tüm yaşamını etkileyebilecek bir husustur. Küçük göğüslere sahip kadınlar, memnun olmadıkları göğüslerini değiştirebilmek için bu konuda çeşitli çözümler aramaktadır.

Kadınların arayışının en basit cevaplarından biri ameliyattır. Ameliyat ile daha büyük göğüslere sahip olmak mümkündür. Ancak bazı kadınlar ameliyat olmaktan korktukları ve toplum baskısından çekindikleri için, bazı kadınlar yeterli ameliyat parası için gerekli gelir kaynağına sahip olamadığı için ve bazı kadınlarda ameliyatdan sonra ömür boyu ameliyat izi taşımak istemedikleri için ameliyatı tercih etmemektedir. Bu kadınlar da kendileri için doğal yollarla göğüs büyütme yöntemleri aramaktadır. Bitki ve güzellik uzmanı Suna Demirkaya’nın sahip olduğu tarif ile doğal yollarla göğüs büyütme elbette de mümkündür. Suna Demirkaya ‘’ Her kusurun şifasının doğada bulunduğunu’’ belirterek, küçük göğüslere sahip olan kadınların çözüm bulabilceğini belirtmiştir.

Suna Demirkaya’ nın tarifi şöyledir.

  • 1 tutam fesleğen
  • Bir miktar Anason
  • 0.5 litre su
  • 1 tutam Frenk  kimyonu
  • 250 gram çemen otu filizi
  • 1 tutam dereotu
  • 1 tutam limon otu
  • 1 tutam mercan köşk
  • 1 tutam rezene
  • 1 tutam meyan kökü tozu

Hazırlanışı: Yukarıda yazılı olan tüm malzemeleri suyun içine atıp, orta ateşte kaynattıktan sonra dinlenmesi için bırakın. Hazırlanan karışımı iyice süzünüz. Bu karışımı günde 2 defa taze olacak şekilde içiniz.Yazılı olan tüm malzemeleri çevrenizde bulunan aktar veya marketlerden temin edebilirsiniz. Haftada yalnızca 2 gün ara vererek kullanmanız ile birlikte göğüslerinizde oluşacak değişimi fark edeceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git