Dolce Gabbana Parfüm - saglikdas.com

Dolce Gabbana Parfüm

Dolce Gabbana Parfüm
20 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.123 kez okundu.

Dolce Gabbana Parfüm Etkisi

Son zamanlarda revaçta olan Dolce Gabbana parfüm bayanların en çok tercih ettiği parfüm markaları arasında yer almaktadır. Kalitesi ile öncülüğünü koruyan Dolce Gabbana parfüm tüm kimyasal madde kullanımı geride bırakarak doğallığı ön plana çıkarmaktadır. Sahip olduğu esansı ile ciltte bütünlük kazanmayı hedefleyen Dolce Gabbana parfüm şimdi en özel koleksiyonu ile sizlerle. Doğallığı ile ön plana çıkan Dolce Gabbana Anthology 1 Le Beteleur parfüm sahip olduğu ardıç, kakule, sedir ve kişniş aracılığı ile tüm zarafeti cildiniz ile buluşturuyor. Akustik esintiyi paylaşan Dolce Gabbana Anthology 1 Le Beteleur dinamik ve enerji dolu esansı ile kusursuzluğu hedef alıyor.

Dolce Gabbana Parfüm ve Çeşitleri

Işıltılı meyveleri ile ön plana çıkan Dolce Gabbana Light Blue Edt ise misket limon özleri ile kullanıcını cezp ediyor. Sedir ağacını misket limonu ile buluşturan bu eşsiz esinti sahip olduğu balmumu, sümbül, yeşil elma, amber ve misk özleri ile cilde ferahlık sunuyor.

Kadın feminenliğini ön plana çıkaran Dolce Gabbana The One Edp parfüm ise şehvetli notları ile tüm dikkatleri üzerinizde toplamanızı sağlayacak. Yüksek oranda sahip olduğu bergamot ve şeftali ile ön plana çıkan Dolce Gabbana The One Edp aynı zamanda amber özü ile doğallığı ön plana çıkarıyor. Günlük kullanım için oldukça ideal olan Dolce Gabbana parfüm The One Edp aracılığı ile sizlerde kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git