Dolce Vera Çil ve Leke Maskesi - saglikdas.com

Dolce Vera Çil ve Leke Maskesi

Dolce Vera Çil ve Leke Maskesi
25 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.126 kez okundu.

Dolce Vera Çil ve Leke Maskesi Önemi

Günlük kullanım için dolce vera çil ve leke maskesi oldukça kullanışlıdır. İçerisinde sabun bulunduğu için bitkisel etkisi fazladır. Bu özellik cildin renk tonunu düzenler ve lekeli olan bölgeyi zamanla yok eder. Ürünlerin içinde bulunan renk pigmentasyonları sebebiyle çil lekeleri, yaşlılık, doğum ve güneş lekelerini giderir.

Dolce Vera Çil ve Leke Maskesi Kullanımı

E vitamini: Bu vitamin tahıl unundan ve bitki yapraklarından elde edilir. Cildin yaşlanmasını, cildin kırışmasını engeller. Cildin nem tutmasını sağlar. Ayrıca antioksidan etkisi bulunur.

Salyangoz Özü: Cildin dokusunu yenileyerek hücre çoğalmasını sağlar. Cildin erken yaşlanmasına karşı etkin bir koruma sağlar ve cildin yenilenmesine yardımcı olur.

PH 5.5: Cildin üzerinde bulunan örtünün korunmasına yardımcı olur.

Maskenin içinde A,C ve E vitaminleri bulunmaktadır. Cildi ölü hücrelerden arındırır. Ciltte bulunan fazla yağı emer. Hücrelerin yenilenmesine ve kan dolaşımına yardımcı olur.

Maske bitkisel bir ürün olduğu için cilde hiçbir zararı yoktur. Güneşin zararlı etkenlerini önler. Cildin elastikiyet özelliğini arttırdığından gerginliği azaltır. Güneş kremi uygulamadan bu kremi uygulasanız da yine de dışarı çıkmayınız.

Maske Kullanımı: Maske hareketsiz bölgeler olan yüz, göğüs, kol ve sırt bölgelerine uygulanır. Maskeyi cildinize uyguladıktan 20 dakika sonra yüzünüzü yıkayınız. Haftada 3 kere uygulamanız yeterlidir. Daha sonra cildinize nemlendirici sürünüz.

Dolce Vera Çil ve Leke Sabunu Kullanımı: Köpüğüyle sorunlu bölgeye masaj yaparak uygulayınız. Cilde tamamen yediriniz. Köpüğü, uyguladığınız yerde 5 dakika bekletiniz. Günlük olarak cilt temizliğinde uyguladığınız yerlere sabah ve akşam yapınız. Diğer bölgelere ise 2 veya 3 kez maske uygulayınız.

Etkisi: 6 veya 10 hafta içinde etkisini görürsünüz. Güneş, hamilelik ve yaşlılık lekeleri % 70 oranında azalma gösterecektir. Yukarıda dolce vera çil ve leke maskesi ve kullanımı hakkında verilen bilgiler size yardımcı olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git