Dove Shea Butter Serisi - saglikdas.com

Dove Shea Butter Serisi

Dove Shea Butter Serisi
25 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.449 kez okundu.

Dove Shea Butter Serisi Faydaları

Cilt ürünlerinde köklü bir marka olan Dove her geçen gün kendini yenilemeye ve daha iyi ürünleri müşterilerine sunmaya başlamıştır. Mucize ürünlerinden biride Dove Shea Butter serisidir. Peki, bu ürün ne işe yarar? Nasıl üretilmiştir? Sorularının cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. Dove markasının kolları Afrika topraklarına kadar sizin için ulaştı. Bu ürünün temel maddesi Afrika’ya özgü olan shea karite ağaçlarının göz bebeği meyvesi bir fındıktır. Dove Shea Butter serisi bu fındığın özel işlemler ( sıkıştırma ve özütünü alma) sonucunda yağının çıkarılması ile oluşmaktadır. Çok amaçlı olarak kullanılan bu seride yok yok. El kremi, duş jeli, cream bar’ı bile içerisinde barındırıyor. Peki, bu 3 lünün bize faydası nedir. Dove uzmanlarına sizin için sorduk.

Dove Shea Butter Serisi Duş Jelinin Özellikleri

Her kadın güzel kokular saçmaktan çok fazla keyif alır. Bu ürün cildinizi ferahlatırken güzel kokmanızı da sağlayacaktır. İçinde bulundurduğu vanilya özüyle sizi kışkırtıcı bir kadın ve masum bir kadın karmasını dışarıya yansıtmanızı sağlayacaktır. Sizi duşta sakinleştirip rahatlatırken dışarıdaki hengameyi unutarak bütün sinir ve streslerinizden arınmış olmakla kalmayacak kas ağrılarınızı da geçirmenize yardımcı olacaktır.

Shea Butter Cream Bar

Duygularınızı harekete geçirerek sizi şımartacak bir ürünle karşı karşıyasınız. Nemsizlikten şikayetiniz mi var? O zaman bu ürün tam size göre bir üründür. Yağlı ciltlerde ise nem dengesini sağlayarak cildinizi canlandırır ve genç görünmenizi sağlar.

Shea Butter El Kremi

El bakımınızı ihmal etmeye gelmez eller bütün organlarınız gibi en kıymetli yerleriniz. Elleriniz için en iyi bakımı istediğinize eminiz. Bu ürünün sizin bütün el şikayetlerinizden arındıracağına eminiz. Yorgun ellerinizden kurtulma vakti geldi. Kadife bir yumuşaklığı size sunan Shea Butter içerikli el kremi sizin gülümsemeni sağlayacak. Sizin elinizi sıkan beylerin sizi çok beğeneceğini ve hanımlarında çok kıskanacağına eminiz.

Doğal ürünlerle sizi tanıştırmayı seven Dove markası bu seri ile bütün firmalara fark yaratmıştır. Kullananlarının yüzde 95’i memnunken siz niye kullanmayasınız.  Önerilere kulak asın ve hemen gidip bu ürüne sahip olun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git