Dudak Dolgunlaştırıcı Bitkiler - saglikdas.com

Dudak Dolgunlaştırıcı Bitkiler

Dudak Dolgunlaştırıcı Bitkiler
28 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.573 kez okundu.

Dudak Dolgunlaştırıcı Bitkiler?

Dolgun ve çekici dudaklarınız yoksa ve estetik ameliyatına niyetlendiyseniz bir kez daha düşünün. Oldukça doğal ve sağlıklı yollarla dolgun dudaklara kavuşmanız mümkün. Çeşitli bitkiler sayesinde ince dudaklarınızı olduklarından daha kalın bir hale getirebilirsiniz. Hem estetik operasyonlara oranla çok daha ekonomik olan hem de son derece sağlıklı olan dudak dolgunlaştırıcı bitkileri kullanmanızı öneriyoruz. Bu bitkiler: adaçayı, bal, zencefil, nane, kırmızı biberdir. Her evde kolaylıkla bulunabilen bu ucuz bitkiler sayesinde hiçbir operasyona gerek kalmadan seksi dudaklara kavuşmanız mümkün. Dudak dolgunlaştırıcı bitkiler hakkında özet niteliğindeki bilgileri sizler için bu yazıda derledik

Dudak Dolgunlaştırıcı Bitkiler ve Çeşitleri

  • Zencefil: bu bitkinin içindeki etkin maddeler sayesinde kan akışı uyarılır ve dudaklarınıza daha çok kan pompalanır. Bu şekilde de daha dolgun dudaklara sahip olursunuz. 2 damla zencefil, 2 damla kırmızı biber, parmak ucu kadar balmumu, 2 damla nane özü ile hazırlayacağınız basit karışımı dudaklarınıza sürün. Çok hızlı bir şekilde dudaklarınızın dolgunlaştığına şahit olacaksınız.
  • Bal: 1 çorba kaşığı çiçek balı, 1 çorba kaşığı yoğurt ve püre haline getirilmiş yarım salatalığı bir kapta karıştırın. Bu karışımı dudaklarınıza yedirerek sürün ve bu şekilde 10 dakika kadar bekleyin. Kısa sürede dudaklarınızdaki etkiyi fark edeceksiniz.
  • Kırmızı biber: 2 damla nane yağı, bir tutam kırmızı biber, 1 çorba kaşığı vazelin ve 1 tutam tarçını bir kasede karıştırın. Elde ettiğiniz karışımı dudaklarınıza sürün. Kısa sürede dolgun dudaklara kavuşacaksınız. Dudaklarınız biraz yanabilir. Telaş yapmayın.
  • Tarçın: Tarçın yağını dudaklarınıza sürerek anında dolgun bit görüntüye sahip olabilirsiniz. Yalnız miktarı abartmayın. 2 – 3 damla yeterli olacaktır.
  • Yulaf: 1 adet yumurta sarısı ile 5 gr. yulafı bir kasede toplayın.Daha sonra karıştırın. Bu karışımı dudaklarınıza sürün ve 10 – 15 dakika kadar bekleyin. Hemen ardından dudaklarınızı fırçalayın. Bu şekilde ölü tabakayı dudaklarınızdan uzaklaştıracaksınız. Alttan gelen tabaka ise daha canlı ve dolgun olacak. Dudaklarınızı fırçalamak için yumuşak uçlu bir diş fırçasını tercih edebilirsiniz. Bu işlemi yaparken dudaklarınıza zarar vermekten kaçının.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git