Dudak Dolgunlaştırıcı Ürünler - saglikdas.com

Dudak Dolgunlaştırıcı Ürünler

Dudak Dolgunlaştırıcı Ürünler
7 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 3.651 kez okundu.

Dudak Dolgunlaştırıcı Ürünler

Dudak dolgunlaştırıcı ürünler sayesinde sağlıklı ve güzel görünümlü dudaklara sahip olmak mümkündür. Bu sayede dudakların dış çizgisi belirginleşirken, dudakların kırmızı kısmı ise hacim kazanır. Piyasada birçok dudak dolgunlaştırıcı ürün bulunmaktadır

Dudak Dolgunlaştırıcı Serum ( Dr. Lauranne Lip Care )

Dr. Lauranne Lip Care dudak dolgunlaştırıcı serumu içerisinde bulundurduğu maddeler ile dudağı her geçen gün dolgun bir görünüme sokmaktadır. Bu serumu gece uyumadan önce dudaklarınıza az bir miktarda sürmeniz gerekmektedir. Gece süresince dudak üzerinde etki sahibi olan bu serum dudakların dolgunlaşmasını sağlamaktadır. İçerisinde bulunduran yoğun gliserin hormonu ile dudakların nemli kalmasını sağlamaktadır. Dudak üzerinde eğer açık yara, uçuk çatlak varsa uygulanmaması gerekir. Bu ürünün fiyatı 65 lira üzerinde satılaşa sunulmuştur

Dudak Dolgunlaştırıcı Bakım ( Perricone MD  Lip Plumper )

Perricone MD  Lip Plumper dudak dolgunlaştırıcı bakım kremi içerisinde C vitamini ve lipoik asit bulundurmaktadır. Bu mineral ve asitler sayesinde dudak etrafındaki kasları uyararak dudakların hacim kazanmasını sağlamaktadır. Dudakların nemlendirilmesine de fayda sağlayan bu krem ruj sürmeden önce dudakların üzerine sürülmelidir. Bu ürünün fiyatı 125 TL ‘dir.

Dudak Dolgunlaştırıcı ( Sur Plus )

Sur Plus dudak dolgunlaştırıcısı günde iki kere olmak üzere bir ay boyunca düzenli olarak uygulanır. Bu krem etkisini 5 gün içerisinde göstermektedir. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa ve düzenli olarak kullanıldığı takdirde kalıcı bir dolgunluk sağlayan ürün Hollanda’dan ülkemize gelmektedir. Bu ürünün fiyatı 99 Türk lirası olarak belirlenmiştir.

Dudak Dolgunlaştırıcı ( Lip Seductıon 3D )

Dudaklarda meydana gelen çatlak görüntüleri için kullanılan bu ürün aynı zamanda dudak dolgunluğu için de kullanılmaktadır. Dudaklarda meydana gelen kolejen eksikliğini gidermek için kullanılan bu krem olduğundan daha hacimli dudaklara kavuşulmasını sağlar.

Sally Hansen Vita C Lip Plumper Dudak Dolgunlaştırıcı

İçerisinde C vitamini barındıran bu stick, dudak üzerinde meydana gelen ölü tabakayı fark edilemeyecek şekilde soyarak estetik bir görüntü sağlar. Dudak dolgunlaştırıcı ürünler arasında bulunmaktadır ve fiyatı 37 TL’dir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git