Dudak Dolgusu Fiyatları - saglikdas.com

Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak Dolgusu Fiyatları
27 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.421 kez okundu.

Dudak Dolgusu Fiyatları?

Dudak dolgusu işlemleri bayanların daha dolgun dudaklara sahip olan bir görünüm alması için oldukça önemli bir hale gelmiştir. Ünlü mankenlerin muhteşem dudak görünümüne ulaşmasını sağlayan bu harika işlem, her zaman bayanların ilgisini çekmeye devam eden bir uygulama olacaktır. Dudakları dolgunlaştırma işlemleri küçük iğne hareketleri ile optimum sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır. Dudak dolgusu, dudakların ve dudak köşelerinin çok ince ayarda ayarlanıp düzenlenmesini sağlayan bir işlemdir. Dudağa hacim vermek için kullanılan içerikler arasında kesinlikle vitamin bulunan bazı karışımların kullanılması gerekmektedir. Bu şekilde doğal görünüme sahip ve bunun yanında ortaya doğru irileşmeye başlayan nemli dudakların elde edilmesi sağlanıyor. Dudakların yoğun bir damar yapısına sahip olması ve hareketli oluşu nedeni ile, dolgu için özel olarak üretilen hyalüranik asite doğal bir tepki verir ve sonrasında dudakların dolgunlaşması sağlanır.

Dudak Dolgusu Fiyatları ve Mükemmel Sonucu

Dudakların tam ortasındaki alana dudak kalbi adı verilir ve bu bölgeye yapılacak işlem belirginleşmeye neden olur. Bu yöntem son derece popüler ve estetik bir yöntem olarak karşımıza çıkar. Dudak dolgusu fiyatları hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için derledik. Bu bilgilerin neler olduğunu birlikte inceleyelim.

Ülkemizde dudak dolgusu işlemlerini gerçekleştiren çok fazla sayıda bakım merkezi bulunmaktadır. En çok bilinen ve en popüler olan firmaların dudak dolgusu fiyatları hakkındaki incelemeler şöyledir:

EstetiCare Dudak Dolgusu Ücretleri

EstetiCare firması, gelişmiş teknolojinin son ürünlerini kullanarak estetik çalışmalarını yapan bir firmadır. Bu firmanın yaptığı dudak dolgusu işlemleri, dudakların daha dolgun estetik bir görünüme kavuşmasını sağlar. Bu kuruluşun dudak dolgusu işlemi için belirlediği fiyatlar baştaki aşamalarda 1500 ile 7000 TL arasında değişmektedir. Ülkemizde dudak dolgusu konusunda en çok tercih edilen firmalardan birisi konumunda bulunan EstetiCare, son teknoloji ile dudak dolgusu işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Ülkemizde dudak dolgusu işlemini gerçekleştiren kuruluşlar, genel olarak bu iş için 600 TL’den başlayan fiyatlar ile hizmet sunmaktadır. 10000 TL gibi bir ücrete kadar devam eden bu işlemin fiyatları, operasyon sırasında kullanılan diğer yardımcı ürün ve teknolojiye göre değişiklik göstermektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git