Dudak Kalınlaştırma - saglikdas.com

Dudak Kalınlaştırma

Dudak Kalınlaştırma
27 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 2.432 kez okundu.

Dudak Kalınlaştırma Önemi

Dudak kalınlaştırma işlemini evinizde kendi hazırladığınız doğal ürün sayesinde yapabilirsiniz. İnce dudaklara sahipseniz ve kalın dudaklara sahip olmak istiyorsanız botoks yaptırmanıza gerek kalmadan doğal ve sağlıklı bir şekilde dudaklarınızı kalınlaştırabilirsiniz.

Dudak Kalınlaştırma İçin Kullanabileceğiniz Doğal Yöntemler

Ballı Dudak Kalınlaştırma Maskesi bir tatlı kaşığı bal ve iki damla zeytinyağı ile kalın dudaklara sahip olabilirsiniz. Bal ve zeytinyağını küçük bir tabak ikinde karıştırın. Bu karışımı diş fırçanızın ya da misfağın üzerine sürün ve beş dakika dudaklarınıza masaj yapın. Bir hafta her gün uygulayabileceğiniz bu yöntem ile dudaklarınız kalın bir görünüme sahip olacaktır.

Dudak kalınlaştırma yumurta maskesi için bir yumurta sarısı, beş gram yulaf karıştırılır, dudaklara sürülerek on dakika beklenir.  Hem dudaklarınız kalınlaşır hem de dudak kırışıklıklarınız yok olur.

Acı biber ile dudak kalınlaştırma maskesi bir çay bardağı su içine eşit miktarda acı biber ilave edilir. Bu karışım dudaklara sürülür ve on dakika beklenerek dudaklarda yanma hissi arttığında yıkanır. Acı biberli bu formül ile dudaklarınız kalın görünüme sahip olacaktır.

Tarçın yağı ile dudak kalınlaştırma formülü için dört yemek kaşığı zeytinyağı, beş damla tarçın yağı karıştırılarak dudaklara sürülür ve beş dakika bekletilir. Tarçın yağı uçucu bir yağ olduğu için direk dudaklara ve cilde sürülmemelidir. Tahriş edebileceği için zeytinyağı ile seyreltilmelidir.

Karanfil yağı ile dudak kalınlaştırma formülü için bir çay kaşığı kakao yağı ile bir çay kaşığı karanfil yağı karıştırılır dudaklara sürülür beş dakika beklenir. Bu formül aynı zamanda iyileştirici özelliği ile dudaklarınız daha kalın ve güzel bir görünüme sahip olacaktır. Günde iki kez uygulayabileceğiniz bir formül özelliğindedir.

Dudaklarınız ince ise ve dolgun dudaklara sahip olmak istiyorsanız kendinize eziyet ederek sağlığınızdan olmayın. Hem doğal hem de ucuz yöntemlerle dudaklarınızı kalınlaştırabilir, güzel görünmesini ve sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bu yöntemler dudaklarınızın bakımını yaparken görünümünde de muhteşem bir değişiklik olmasına yardım etmektedir. Dudak kalınlaştırmak için bitkisel çözümlerlerle dudaklarınızı koruyun ve estetik bir görünüme sahip olun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git