Dünya Kadınlarının Güzellik Sırları - saglikdas.com

Dünya Kadınlarının Güzellik Sırları

Dünya Kadınlarının Güzellik Sırları
28 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.343 kez okundu.

Dünya Kadınlarının Güzellik Sırları?

Her ülkeden kadınların değişik güzellik sırları var. Kolaylıkla bulunan malzemelerle akla gelmeyecek yöntemler keşfetmişler. Dünya kadınlarının güzellik sırları bu yazıda inceleyebilirsiniz.

Dünya Kadınlarının Güzellik Sırları ve Çeşitleri

Hint kadınların sırrı
Hint kadınlarının güzellik sırrı aslında çok basit: Hindistan cevizi yağı. Hindistan cevizi yağını saçlarını yıkadıktan sonra bakım kremi olarak saçlarına uyguluyorlar. Hindistan cevizi yağı saçlarını güçlendiriyor ve daha canlı bir görünüm kazandırıyor.

İspanyol kadınların sırrı
Gözaltı morlukları ve halkaları kadınların en büyük düşmanlarından biri. İspanyol kadınları bu problem için patatesle kullanmayı keşfetmişler. Patates dilimleri göz altlarında bekleterek bu probleme çözüm buluyorlar.

Dominik kadınların sırrı
Kuru saçlara parlaklık vermek için maden suyu kullanarak canlılık veriyorlar. Duşta saçlara durulama suyu olarak maden suyu uygulanırsa saçlar daha parlak duruyor.

Avustralyalı kadınların sırrı
Miranda Kerr gibi bir güzelliği dünyaya sunan Avustralya’nın kadınlarının güzellik sırrı ise papatya merhemi. Papatya merhemini ciltte oluşan tüm sorunlara uygulayıp hızlı çözüm sağlayabiliyorlar.

Japon kadınların sırrı
Dünya kadınlarının güzellik sırları söz konusuyken Japon kadınları unutulur mu? Kamelya yağı Japon kadınların sırlarından biri. Kamelya yağı cildin daha canlı ve dinç görünmesini sağlayıp tırnaklara da doğal bakım sağlıyor.

Fransız kadınların sırrı
Tüm çekicilikleriyle Fransız kadınlarının güzel ellerinin de bir sırrı var. Sıcak suyun içine limonu sıkıp ellerini bi kabın içinde bekletip yumuşak ellere sahip oluyorlar. Aynı zamanda tırnakları da besleyen limonlu su derinin rengini de açıyor.

İtalyan kadınların sırrı
Dünyanın en güzel kadınlarından Monica Belluci’yi kazandıran İtalya’nın kadınlarının sırrı
ise zeytinyağı maskesi. Bu maskede 2-3 damla zeytin yağını bir miktar yoğurtla karıştırarak saçlara sürülür. 10 dakika beklettikten sonra sonra suyla arındırılır. Bu maskeyle saçlar güçlenip daha canlı bir görünüme sahip olur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git