E Vitaminli Kremler - saglikdas.com

E Vitaminli Kremler

E Vitaminli Kremler
29 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.422 kez okundu.

E Vitaminli Kremler ve Faydaları

E vitaminli kremler, özellikle yaşlanma karşıtı olarak bilinir. Cildiniz için krem seçerken e vitaminli olmasına dikkat ederek seçmelisiniz. Cildinize sağlıklı ve genç bir görünüm kazandırırken, aynı zamanda canlandırarak, genç ve sıkı bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Cildiniz için kullandığınız tüm ürünlerin içerisinde, e vitamini olmasına dikkat ederek seçin. Nemlendiricinizi, dudak koruyucunuzu ve güneş kreminizi, E vitaminli kremler arasından seçin.

E Vitaminli Kremler ve Çeşitleri

Body Shop E Vitamini Buğday Tohumu Yağı

Yaşlanmaya karşı önlem almak istiyorsanız bu mükemmel ürünü tercih etmelisiniz. Cildinize bakım yaparken aynı zamanda yaşlanmaya karşı da korur. İçerisinde parfüm ve herhangi bir katkı maddesi yoktur. Cildiniz için mükemmel bir destektir.

Olay Total Islak Temizleme Mendilleri

Cildinizi temizlerken aynı zamanda da bakım yapmak istiyorsanız, bu mendiller tam size göredir. Cildinizi tahriş etmeden temizlerken, aynı zamanda cildinizi arındırarak, cildin yaşlanmasının önüne geçiyor. Bu etkileri yaratmasının sebebi, içerisinde bulunan E vitamini vitaniacin’dir.

Clarins Sun Wrinkle Control Cream

Cildinizi serbest gelen tehlikelere karşı mükemmel bir şekilde koruyan bu kremin içerisinde zeytin, lobo meyveleri, ayapana, vanilya ve aloa vardır. Her bakıma ihtiyaç duyduğunuzda ve yaşlanmaya karşı önlem almak istediğinizde, uygulayabilirsiniz.

Loreal Solar Expertise Advanced Güneş Koruma Bakımı

İçerisinde bulunan e vitamini sayesinde güneşin zararlı etkilerinden ve yaşlanmaya karşı mükemmel bir koruma sağlıyor. Aynı zamanda cildinizi de besler.

Biotherm Termal Su Nemlendirici Bakım Kremi

İçerisinde saf termal su olduğundan, cilde enerji vererek canlandırıyor. Cildinizi nemlendirerek gün boyu bakım yapıyor ve içerisinde bulunan E vitamini sayesinde, cildiniz canlanıp gençleşerek, sakinleşiyor ve rahatlıyor.

Sephora Fırçalı High Protection Güneş Kremi (SPH 50)

Bu kremi kullanmak, özel fırçası sayesinde çok kolaydır. İçerisinde bulunan E vitamini, Hindistan cevizi yağı ve calendula extresi ile güneşin zararlı etkilerinden cildinizi koruyarak, cildinizi nemlendiriyor ve besliyor. Cildinize sürdüğünüz anda hemen emiliyor.

Clinique All About Eyes

Göz çevresindeki kırışıklıklar ve çizgileri içerisinde bulunan E vitamini ve b6 vitamini sayesinde gideriyor. Ayrıca üzüm ve dut içerdiğinden, göz çevresinde oluşan şişlikleri gideriyor. Aynı zamanda yeşil çay da barındırdığından, göz etrafındaki halkaları da yok ediyor.

Nivea Visage Tazeleyici Nem Maskesi

İçerisinde bulunan E vitamini ve deniz mineralleri sayesinde, uzun süreli ve kalıcı nemlendirme sağlıyor. Cildinize uyguladığınız anda tazelik ve yumuşaklık veriyor.

Avon Care E Vitaminli Dudak Parlatıcısı

Avanun dudak parlatıcısı, dudaklarınızı hem parlatıyor, hem de koruyarak bakım yapıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git