Eau De Lacoste - saglikdas.com

Eau De Lacoste

Eau De Lacoste
29 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.256 kez okundu.

Eau De Lacoste Parfümü

Mükemmel karışımlar ile harmanlanmış Eau De Lacoste parfümü ile sizlerde harikalar yaratabilirsiniz. Yeni formülü ile en çok tercih edilen parfüm türleri arasında yer alan Eau De Lacoste satış rekorlarını zirveye çıkararak kullanıcıyı cezp ediyor. İlkbahar aylarında en çok kullanılan parfüm türü olan Eau De Lacoste tazeliği simgeleyen kokusu ile kullanıcısını rahatlatıyor. Tüm kimyasal maddelerden uzak durularak üretilen Eau De Lacoste aynı zamanda saflığı temsil eden ender markalar arasında yer almaktadır. Kısa zaman zarfı içinde kusursuzluğu ele alan mükemmel Eau De Lacoste hafif kokusunun yanında sahip olduğu özel karışımı ile harikalar yaratıyor. Beyaz ananas, mandalina, yasemin ve bergamot esansına sahip Eau De Lacoste aynı zamanda vanilya ve güve otu aracılığı ile harmanlanarak ferah ve sakin bir koku aramsı oluşturuyor.

Eau De Lacoste Parfümü ve Çeşitleri

Kalitesi ile en çok tercih edilen parfüm çeşitleri arasında yer alan Eau De Lacoste parfüm şişesinin üst kısmında Lacoste’nin timsah simgesi yer almaktadır. Kalitesi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Eau De Lacoste ürünlerinin hepsinde bu figür bulunmaktadır. Christophe Pillet eseri olan Eau De Lacoste 30 mi, 60 mi ve 90 ml olmak üzere üç çeşide sahiptir. Kolay ve kullanışlı özelliğe sahip Eau De Lacoste kokusu her tene hitap etmektedir. Genellikle satın alınan parfüm türlerinde kimyasal maddeler yer almaktadır.

Aynı zamanda bu tür parfümler organik ürün kullanımını geride bırakarak kimyasalları ön plana çıkarmaktadır. Bu tür kimyasallar cildin yaşlanmasına sebep olur ve cilt lekelerini de beraberinde getirmektedir. Bu tür problemleri ardında bırakan Eau De Lacoste aynı zamanda alerji reaksiyonu da oluşturmaz. Şehvetli kokusuyla kullanıcıyı cezp eden Eau De Lacoste vücudunuz ile birleşerek özleşmektedir. Bakımlı olmanın ilk adresi olan Eau De Lacoste ünlü Fransız markası arasında yer almaktadır. Özel harmanı ile vazgeçilmeziniz olacak Eau De Lacoste parfüm şişesinin üst kısmında yer alan metal aparatında da parfümün markası yer almaktadır. Örgü işlemeler aracılığı ile desteklenmiş Eau De Lacoste ile sizlerde kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git