Ebru Gündeş Makyajı Nasıl Yapılır - saglikdas.com

Ebru Gündeş Makyajı Nasıl Yapılır

Ebru Gündeş Makyajı Nasıl Yapılır
29 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 2.248 kez okundu.

Ebru Gündeş Makyajı Nasıl Yapılır?

Ebru Gündeş makyajı nasıl yapılır sorusuna aradığınız cevap şimdi en sağlıklı tüyolar aracılığı ile çözüme kavuşuyor. Sahip olduğu marjinalliği ile tüm sevenlerinin odak noktası haline gelen Ebru Gündeş makyajını birkaç basit tüyo aracılığı sizlerde uygulamaya alabilirsiniz. Ebru Gündeş makyajı sahip olduğu kusursuzluğu ve tarzı ile en çok tercih edilen makyaj tipi arasında yer almaktadır. Özellikle göz makyajı ile ön plana çıkan Ebru Gündeş efsaneleşmiş adı adını tarzına taşıyor. Sizlerde marjinal bir görünüme sahip makyaj stilini uygulamak istiyorsanız sizlere önereceğim tüyolar ile kusursuzluğu yakalayabilirsiniz.

Ebru Gündeş Makyajı Nasıl Yapılır ve Gerekenler

  • Adı ve tarzıyla dillere destan olan Ebru Gündeş makyajı için öncelikle cilt temizliğini gerçekleştirmelisiniz. Makyajınızın kalıcı olması adına uygulayacağınız bu işlem sonrasında doğal maden suyunu tonik görevinde kullanabilirsiniz.
  • Ebru Gündeş’in özellikle tercih ettiği higlight ürünlerden yararlanarak ışıltılı bir cilde sahip olabilirsiniz. Kullanacağınız bu ürünler kemik yapınsın belirginleşmesini sağlayarak gölgelendirme tekniğinin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Uygulanacak olan bu işlem suratın daha dinç ve sağlıklı görünmesini sağlar.
  • Ebru Gündeş makyajında kesinlikle fondöten kullanılmamalıdır. Bunun yerine renkli nemlendiriciler ve BB kremlerden faydalanılan Ebru Gündeş makyajında doğal ışıltı ve sadeliği ön plana çıkarabilirsiniz. Kullanacağınız BB krem ve renklendirici nemlendiriciler organik ürün kullanımını destekleyerek sağlıklı bir cilt yapısına sahip olmanızı sağlayacaktır.
  • Ebru Gündeş makyajın en önemli adımları arasında yer alan kaş makyaj işleminde göz kapaklarınıza uygulayacağınız far işlemine dikkat etmelisiniz. Göz kapağınıza süreceğiniz far renginin tonu sahip olduğunuz ten renginin 3 ton açığına sahip olmalıdır. İşleme alacağınız far uygulamasında kaş altlarına açık tonlara sahip far uygulaması yapılmalıdır. Bu işlem sonrasında kalkık kaş stiline kolaylıkla sahip olabilirsiniz.
  • Ebru Gündeş’in kullandığı Mac Msf ürünlerini kullanarak ışıltılı bir yüze sahip olabilirsiniz. Stili ile ön plana çıkan Ebru Gündeş makyajında mercan rengi, pembe, lila ve kırmızı renk tonlarını tercih ederek adınızı tarzınıza yansıtabilirsiniz. Sizlerde Ebru Gündeş makyajı nasıl yapılır sorusuna size verdiğimiz tüyolar aracılığı ile cevaplayabilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git