Ebru Şallı Göbek Eritme - saglikdas.com

Ebru Şallı Göbek Eritme

Ebru Şallı Göbek Eritme
29 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.726 kez okundu.

Ebru Şallı Göbek Eritme Yöntemleri

Kilo problemi yaşayan kişiler, kilo verdiklerinde göbeklerindeki yağların hala durduğunu fark ederler. Oldukça kötü gözüken bu görünüm, sizi rahatsız edebilir. Bundan kurtulmak için yapmanız gereken tek şey, 30 gün boyunca söyleyeceklerimizi yapmanızdır.

Ebru Şallı göbek eritme hareketleri ile 1 ay sonunda göbeğinizdeki yağlardan eser kalmayacak. Ve daha fit bir görünüme sahip olacaksınız. Ancak bu hareketlerin uygulandığı ilk 3 hafta, yediğinize ve içtiğinize de dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca bu hareketler ve dikkatli beslenme ile bel bölgesinde birikmiş olan yağlarınızdan da rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Ebru Şallı Göbek Eritme Hareketleri

( Ebru Şallı sopalı hareket )

Spora başlamak için, öncelikle kendinize uzun bir sopa bulmanız gerekir. Bu vileda sopası da olabilir. Daha sonra bu sopayı, iki elinizle tutarak omuzlarınıza koyun. Ancak hareketleri yaparken ayaklarınızın sabit olmasına dikkat edin. Ardından kalça hizanızın yukarısını sağa ve sola doğru hareket ettirin. Hızlı bir şekilde yapmanız gereken bu hareketi 50 gün boyunca, sabah akşam uygulayın. Bu hareket sayesinde göbeğinizin yanlarında bulunan yağlar eriyecektir.

( Ebru Şallı mekik hareketi )

Hareketi yapmak için ilk olarak, sırt üstü uzanın. Dizlerinizi yarım bir şekilde kırın. Ancak ayaklarınızın yere basmasını ve birbirine paralel olmasını sağlayın. Daha sonra 2 elinizi de ensenizde birleştirin ve hızlı bir şekilde mekik çekmeye başlayın. 10 defada 2 saniye dinlenerek yapmanız gereken bu hareket ile karın kaslarınız güçlenecek ve yağlarınız eriyecektir. Etkili sonuçlar almak istiyorsanız, bu hareketi sabah uyandığınızda 50 defa akşam yatmadan önce, 50 defa yapmanız önerilir ve karnınız acıdı diye bu hareketi yapmaktan vazgeçmemelisiniz. Çünkü bu acı, yağlarınızın parçalandığının işaretidir.

( Bel kasları için mekik )

Sırt üstü uzanın ve sol bacağınızın sağ kolunuza değmesini sağlayın. Bu hareketi dayanabildiğiniz kadar yapın ve daha sonra bu işlemin tam tersini uygulayın. Bel kaslarınızı çalıştırmak için, bu hareketi ilk olarak 10 defa, sonra arttırarak 50 ye çıkarmanız gerekir. Bel kaslarının çalışmasında oldukça etkili rol oynayan bu hareket, yan karın kaslarının çalışmasına da yardımcı oluyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git