Ebru Şallı Güzellik Maskeleri - saglikdas.com

Ebru Şallı Güzellik Maskeleri

Ebru Şallı Güzellik Maskeleri
29 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.119 kez okundu.

Ebru Şallı Güzellik Maskeleri?

Güzelliğiyle ünlü olan Ebru Şallı, güzelliğini bitkisel ve doğal ürünlerden elde ettiği maskelere borçlu olduğunu her fırsatta dile getiriyor. Burada da Ebru Şallı Güzellik Maskeleri tariflerinden birkaç tanesini sizlerle paylaşıyoruz.

Ebru Şallı Güzellik Maskeleri ve Çeşitleri

Ebru Şallı Güzellik Maskesi: Yarım tatlı kaşığı bal, bir tane yumurta sarısı, bir yemek kaşığı süt ve iki yemek kaşığı yağsız süt tozunu karıştırın. Yüzünüze dairesel hareketlerle masaj yaparak sürün. On on beş dakika beklettikten sonra suyla yıkayın. Sonra soğuk su yardımıyla cildinizin canlanmasını sağlayın. Bu maskeyi haftada bir kez uygulayabilirsiniz.

Nemlendirici Ebru Şallı Güzellik Maskesi: Bir çay kaşığı limon suyu, bir tatlı kaşığı avokado yağı ve bir tatlı kaşığı ceviz yağını karıştırın. Cildinize uyguladığınız maskeyi on beş yirmi dakika bekletin ve yıkayın. Bu maskeyi haftada iki kez uygulayabilirsiniz. Bu maskeyi düzenli olarak uygulamak cildin yaşlanmasını yavaşlatacaktır.

Ebru Şallı Nemlendirici Vücut Kremi Tarifi: Bir çay kaşığı ceviz yağı, bir çorba kaşığı badem yağı, iki çorba kaşığı fındık yağı ve bir tatlı kaşığı kayısı yağını karıştırın. Hepsi karıştıktan sonra bu karışıma bir çorba kaşığı vazelin ekleyip tekrar karıştırın. Bu karışımı tüm vücudunuza sürebilirsiniz, özellik dizler ve dirsekler en çok bakıma ihtiyaç duyan bölgeler oluyor. Bu vücut kremini gün aşırı cildinizi nemlendirmek için kullanabilirsiniz.

Yukarıda sizler için Ebru Şallı Güzellik Maskeleri tarifleri verdik. Bunların arasından ihtiyacınıza göre istediğinizi seçip yapabilir, isterseniz hepsini uygulayabilirsiniz. Yeter ki cildinizin ihtiyacı olan nemi ona vermeye devam edin. Bunları düzenli olarak uygulamak önemlidir çünkü vücut sürekli olarak nem kaybeder. Nemi düzenli olarak vücuda tekrar vermek onun yaşlanmasını yavaşlatan bir etkendir.

Bu maskeleri düzenli olarak uygulayarak vücudunuza ihtiyacı olan nemi verebilir ve yaşlanmayı geciktirebilirsiniz. Ebru Şallı’nın güzellik sırlarını uygulayıp, onun güzelliğine kavuşabilirsiniz. Cildinize dikkat etmek hem daha güzel görünmenizi sağlayacak hem de güzelliğin ötesinde sağlığınızı korumanıza yardımcı olacaktır. Güzelliğinizi de sağlığınızı da ihmal etmeyin, maskeleri uygulayarak istediğiniz cilde ve güzelliğe kavuşun. Deneyin, farkı göreceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git