El Estetiği - saglikdas.com

El Estetiği

El Estetiği
1 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 975 kez okundu.

El Estetiği ve Önemi

Yaşın ilerlemesi ile beraber uygulanma ihtiyacı duyulan el estetiği sağlanan imkânlar aracılığı ile desteklenerek en doğru şekilde gerçekleştirilmektedir. Bayanlar kadar erkeklerin de büyük problemleri arasında boy gösteren el estetiği uygulamaya alınan tetkikler aracılığı ile en sağlıklı sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Estetiğin sunduğu imkanlar aracılığı ile kusursuzluğu ele alan el estetiği en son gelişmiş teknoloji ile geliştirilmiştir. En çok göze çarpan bölge arasında yer alan eller yaşlanma belirtileri ile beraber estetik uygulamasına geçmektedir. Makyaj ile kapatma imkanı bulunmayan el bölgesini profesyonel estetik işlemi ile çözüme kavuşturulmaktadır.

El Estetiği Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda revaçta olan el estetiği uygulamasında Non ile gençleştirme işlemi ele alınmaktadır. Non ile gençleştirme yönteminde cilt tahriş olmadan lazer uygulaması arcılığı ile el estetik işlemi gerçekleştirilmektedir. Leke problemini de geride bırakan Non ile gençleştirme işlemi hücrelerin yenilenmesini desteklemektedir. Yaşlılık belirtileri ile beraber oluşan sarkmaları da geride bırakan Non ile gençleştirme yöntemi 3. Seanstan sonra gözle görülür fark yaratmaktadır. Cildinize uygun peeling yöntemini de gerçekleştirerek bu problemlerden kısa zaman zarfında kurtulabilirsiniz.

Ellere uygulanan peeling ölü hücrelerin atılmasını sağlayarak ciltte onarım sürecinin devreye girmesini destekler. Daha genç ve dinç ellere sahip olmanızı sağlayacak peeling yöntemi aynı zamanda kimyasal madde kullanımını da ardınızda bırakmanızı sağlayacaktır. Ciltteki gözeneklerin açılmasını sağlayarak sıkılaştıracak peeling yöntemi ile sizlerde kusursuz bir cilt tipine kısa zaman zarfında sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git