Ellezza Salyangoz Özlü Krem - saglikdas.com

Ellezza Salyangoz Özlü Krem

Ellezza Salyangoz Özlü Krem
2 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.375 kez okundu.

Ellezza Salyangoz Özlü Krem Önemi

Ellezza salyangoz özlü krem, ciltteki bütün sorunları giderme özelliğine sahiptir. Bunu salyangoz özünün tedavi edici özelliği sayesinde yapar. Ayrıca içinde bulunan etken madde sayesinde ciltteki kolajen miktarını artırarak cildin genç görünmesini sağlar. Cilt problemlerine deva olan salyangoz özlü krem sayesinde cildinizdeki renk farklılıkları ortadan kalkar, homojen bir görüntü elde edilir. Lekeler gün geçtikçe beyazlaşır ve sonunda tamamen kaybolur. Sivilceleri bir ay gibi bir süre içinde iyileştirir ve iz bırakmasına fırsat vermeden ciltten temizler. Burada yağlı ciltlere sahip olanların dikkat etmesi gereken bir nokta var. O da sivilce üzerine az miktarda krem sürülmesi gerektiğidir. Bazı durumlarda sivilceyi olumsuz etkileyebilmektedir fakat az miktarda sürüldüğünde böyle bir etkiyle karşılaşılmayacak, sivilceyi tamamen temizleyecektir.

Ellezza Salyangoz Özlü Krem ve Faydaları

Ellezza salyangoz özlü krem kırışıklıkları azaltır, yenilerinin oluşmasını engeller. Selülitleri azaltır ve yenilerinin oluşmasını engeller. Cilt sarkmalarına karşı kullanılır. Doğum sonrası oluşan cilt lekelerini giderir. Sivilce izlerini temizler. Cildi ölü deriden arındırır. Yeni doku oluşumunu hızlandırarak cildin yenilenmiş ve genç görünmesini sağlar. Çok yoğun bir krem olan ellezza salyangoz özlü krem az miktarda kullanılır. Kremin sürüleceği bölgenin temiz olması gerekmektedir. Cilde masaj yapılarak sürülür ve bir iki dakika beklenir. Krem günde iki kez sürülür. Cilt kendini uyurken yenilediği için krem de en büyük etkiyi uyurken yapacaktır. Bu yüzden özellikle akşam yatmadan önce sürülmüş olmasına dikkat etmek gerekir.

Kremin serin bir yerde güneş ışığına maruz kalmadan saklanması önemlidir. Sıcak içeriğindeki protein yapısını değiştirebilir ve bozabilir. Sadece sürme yoluyla uygulanmalıdır, ağız yoluyla kullanılması kesinlikle sakıncalıdır. Çocukların erişemeyeceği uzak bir yerde tutulmalıdır. Gözle temasından kaçınılmalıdır, böyle bir durumla karşılaşıldığında bol su ile yıkanmalıdır. Kremi kullanmadan önce her hangi bir alerjinizin olup olmadığına bakmalısınız. Bunu nasıl yapacaksınız? Az miktarda kremi bileğinizin içine sürün ve on dakika bekleyin. Her hangi bir kızarıklık veya kaşıntı söz konusuysa alerjiniz var demektir ve kremi kullanmayı bırakın. Böyle bir durum söz konusu değilse gönül rahatlığıyla kremi kullanarak, cilt sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git