Elma Sirkesi İle Selülit Tedavisi - saglikdas.com

Elma Sirkesi İle Selülit Tedavisi

Elma Sirkesi İle Selülit Tedavisi
2 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.173 kez okundu.

Elma Sirkesi İle Selülit Tedavisi?

Elma sirkesi aracılığı ile uygulamaya alacağınız selülit tedavisi ile hayalinizdeki cilt tipine kısa zaman zarfı içinde sahip olabilirsiniz. Selülit problemi yaşayan bayanların korkulu rüyası içinde yer alan bu problem kolay ve pratik yöntemler aracılığı ile çözüme kavuşturulmaktadır. Kısa zaman zarfı içinde pürüzsüz ve canlı bir cilde sahip olmak istiyorsanız evde kendi yöntemleriniz ile selülit giderici maske hazırlayabilirsiniz. Hazırlayacağınız bu mükemmel maske tüm kozmetik devlerini geride bırakarak organik madde kullanımını ön plan çıkarmaktadır. Kimyasal maddelerin kullanımını yok ederek tüm cilde pürüzsüz bir dokunuş kazandıran elma sirkesi ile selülit tedavisi sayesinde kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Elma Sirkesi İle Selülit Tedavisi ve Tarifi

Elma sirkesi ile selülit tedavisi:

  • Su (6 su bardağı)
  • 1 yemek kaşığı elma sirkesi
  • 1 çorba kaşığı deniz yosunu
  • E vitamini
  • 1 yemek kaşığı kahve
  • 1 çorba kaşığı kurumuş biberiye
  • 2 yemek kaşığı yeşil çay

Mükemmel elma sirkesi ile selülit tedavisi için hazırlayacağız maske karışımında öncelikle su, deniz yosunu, demlenmiş kahve, maydanoz, yeşil çay ve biberiye otu geniş bir tencereye ilave edilerek kaynatılır ve ardından 1 yemek kaşığı elma sirkesi ve E vitamini ilave edilerek karıştırılır. Bu işlem sonrasında hazırlanılan karışım 1 saat soğumaya bırakılır. Elde edilen karışım püskürtme aparatına sahip cam şişeye eklenerek her gün masaj aracılığı ile cilde uygulanır. Yapacağınız bu işlem sonrasında kısa zaman zarfı içinde selülitlerinizde gözle görülür bir azalma fark edeceksiniz.

Maskenizin içerisinde kullanacağınız biberiye otu yağ yakma mekanizması olarak bilinmektedir. Aynı zamanda sahip olduğu vitaminler aracılığı ile cildin pürüzsüz ve canlı gözükmesini sağlayacaktır. Maskede kullanılan elma sirkesi de yağ yakma görevinde kullanılmaktadır. Bir bardak suyun içine ilave edeceğiniz 2 yemek kaşığı elma sirkesi tüketimi sonrasında kilo verebilirsiniz. E vitamini ise cildin parlak gözükmesini sağlamaktadır. Maskenizin içerisinde yer alan kahve ise yatıştırıcı özelliğe sahiptir. Çoğunlukla peeling yönteminde kullanılan kahve aracılığı ile cildinizin pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz. Sizlerde kısa zaman zarfında istenmeyen selülit problemini yok etmek istiyorsanız harika elma sirkesi ile selülit tedavisini uygulayabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git